• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
bulhomes2 - майстор
Разпечатай си за всеки случай плащането в PayPal.
Hoвoceлckи - майстор
Аз плащам директно от VISA. Минава ли задължително през PayPal? Та трябва да вляза там и да намеря това плащане?
bulhomes2 - майстор
Няма как да намериш там плащане, като не си плащал през там. Разпечатай си каквото имаш да не те връщат...
Hoвoceлckи - майстор
Направил съм го. Чета, че трябвало и поръчката?
Hoвoceлckи - майстор
Днес си взех играчката. Не са ми искали принт на платежен документ, а само на поръчката. Достоверността проверяват ... с малка лупичка :-D Аз му "бях говорил да ми вземат по-малко" (под голямо увеличение) и мина :-D
hidrazin - майстор
Какво по-точно си им разпечатал? Поръчката или извлечението от банката?
Щото при мен е по-лесно да им направя извлечение от банковата транзакция.
Иначе ако трябва да им отпечатам поръчката май ще трябва да правя скриншот на екрана. :?
То примерно не знам в Алиекспрес да има опция за отпечатване на поръчка.
:partyman:
Hoвoceлckи - майстор
Поръчката, точно със скрийшот. Аз и извлечението от сметката го бях направил с "моментна снимка" :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Hoвoceлckи написа:
Поръчката, точно със скрийшот. Аз и извлечението от сметката го бях направил с "моментна снимка" :wink:
Браво бе :-)))
resistbody - майстор
Навремето съм "повлиявал" на инвойса директно в браузъра.... пише се в лентата на адреса един "код" и може да бараш каквото си искаш по страницата и после печатиш.... ако някой се интересува ще го потърся и ще го пусна утре...
Сега избягвам да пазарувам скъпи или обемни работи извън ЕС защото не ми се занимава вече ....

П.С.: Голямо шоу беше в Пощенска служба митници.. Получавам комплект биели за двигател и се случва следния разговор по спомен...
-Какво са това ? -пита служителката
-Биели за кола, но за по точно може да ги запишете мотовилки.
-А за мотор са значи!
-Не за кола са, наричат се мотовилки, но им се казва и биели.
-Последно за кола ли са или за мотор?
:D:D:D
resistbody - майстор
Ето скрипта

Код: Избери всички

javascript:document.body.contentEditable='true'; document.designMode='on'; void 0
Браузърут трие javascript: и трябва да го напишете ръчно. После удряте Enter
Променяте каквото променята (внимавайте има на доста места сумата някъде е с - другаде е положителна има я и в левове)
След това давате за отпечатване.... както ще видите на скрийншота, си изписва адреса на пейпал като печатите...
ако печатате с ctrl+P вместо адреса на пейпал ще изпечата скрипта като страница
Прикачен файл:
Capture.PNG
Capture.PNG (30.02 KиБ) Видяна 1546 пъти
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: