Има много интересни линкове, нека ги споделим.
kikoko - напреднал
Одобрявате ли декорацията с изкуствен бетон,като този ?

Прикачен файл

Декоративен бетон панел.jpg
Декоративен бетон панел.jpg (90.45 KиБ) Видяна 3978 пъти
Фло - специалист
Колега,сигурен ли си,че това, дето показваш е точно декорация от бетон? Щото на мен ми се получава винаги при декофриране някак си естествено !
kikoko - напреднал
Фло написа:
Колега,сигурен ли си,че това, дето показваш е точно декорация от бетон? Щото на мен ми се получава винаги при декофриране някак си естествено !
Да колега,значи това е снимка на една имитация за интериори.
Фло - специалист
Ами тогава,понеже за мен не е много ясно, да видим уважаемия професор Донев,какво казва за това изкуство:http://shvargalo.com/promo/11-izlozhba
професионал - специалист
:shock: :shock: :shock: :lol:
Прикачен файл:
44.jpg
44.jpg (39.12 KиБ) Видяна 3943 пъти
Ето ти пример за интериор с бетон.На снимката малко простее, но на живо с всичкия мрамор и чистота наоколо изглежда направо страхотно.(не е в България)
Бат Иво - специалист
Фло написа:
Ами тогава,понеже за мен не е много ясно, да видим уважаемия професор Донев,какво казва за това изкуство:http://shvargalo.com/promo/11-izlozhba
ТоА не знае на коИ Ора е бе!
У таа Багария само простотия .......ма то и затова е тая орисия!
Това от мен го запомни!
Бат Иво - специалист
Естествен бетон като декорация .
Много е модерен .

Прикачен файл

555555555.jpg
555555555.jpg (112.24 KиБ) Видяна 3940 пъти
kikoko - напреднал
Ето една визуализация и от мен !

Прикачен файл

Декоративен бетон.jpg
Декоративен бетон.jpg (46.14 KиБ) Видяна 3825 пъти
nikolson - майстор
Това течение в архитектурата, мисля беше от 20-те години на ХХ век и беше повлияно от индустриалната революция.Въртят ми се имената Гропиус и льо Корбозие.Първият със сградна архитектура, вторият с интериор.Макар моите предпочитания да са към класическия интериор и екстериор, не отричам някои добри попадения на модерния.
Аз лично смятам, че в момента декорацията с бетон е на мода. За пример мога да дам фото сесия от тази година на бутикови осветителни тела, правена изцяло с такава декорация и ефекта лично на мен ми се струва страхотен.

Прикачен файл

butikovi-osvetitelni-tela.jpg Интериор, декориран с бетон.

Тема "Декоративен бетон за модерни решения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: