• 1
  • 2
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
Качвам линк към този сайт, понеже има много хора, които имат проблеми с откриването на течове в бани, покриви, открити тераси и др.http://www.energyaudit.bg/skriti-techov ... chove.html. Дано съм била полезна.
hidrazin - майстор
Дрън, дрън. Само пише че ползват Flir. То хубаво ама никъде не пише какъв модел използват. Повечето не стават за тази работа. Пък и вероятно цената на услугата надминава цената на едно по-мащабно къртене. :lol:
:partyman:
marian1 - майстор
Ползвал съм, и мога да работя с подобна камера :-D струва около 60-70 бимберици, зависи от модела .... доколкото съм чувал, взимат около 150-180 лв за термография!
Честито на желаещите!
hidrazin - майстор
Много добре знам колко струват. Като гледам никъде не споменават каква е. Защо ли? :lol: При мен има известно количество камери Flir - за около 350-400 бимберици. :-D Бачкат си обаче денонощно та поназнайвам някои работи. :lol:
:partyman:
velsi - Почетен майстор
Бихте ли споделили що за парична единица е бимберицата?
VLADO66 - майстор
Това е гальовното наименование на цифра с определен брой нули която я нямаш :-D
hidrazin - майстор
velsi написа:
Бихте ли споделили що за парична единица е бимберицата?
БИМБЕРИЦА
Горе ставаше дума за нови бимберици. Та в превод - при мен камерите Flir са за около 350-400 хилки. :)
:partyman:
tarlyo - специалист
Бихте ли споделили що за парична единица е хилката? :lol:
hidrazin - майстор
tarlyo написа:
Бихте ли споделили що за парична единица е хилката? :lol:
Да разбира се - 20% от бимберицата. :prayer:
:partyman:
orlincho - помощник
Аз съм позлвал термографски услуги миналата година - цената беше 80лв на час. Аз казах какво искам да ми се заснеме. Зора беше да се установи положението на тръбите за подово в банята за да може да се монтират стъплена душкабина безаварийно. Дойдоха хората поснимаха - остана доста време и оснимахме целия апартамент вътре за топлинни течове - има такива но вече е късно да разбивам ГК и да тъпча още вата.

Преди това доста време търсех ФЛИР под наем но не намерих. Ако някой иска координати - на лични.
  • 1
  • 2

Тема "Интересен сайт за термографска диагностика на влага и течове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: