• 1
  • 2
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
Списание Млад конструктор - 100 % пълен архив - http://www.sandacite.net/%D1%83%D1%80%D ... %8A%D0%BB/
DundyTheCroc - майстор
Дръпнах ги миналата седмица, благодарности за положените усилия.
dadko - майстор
Нещо е прецакан архива:

! D:\Documents\Downloads\Spisanie-Mlad-konstruktor (1).rar: CRC failed in Млад конструктор\1967\02.pdf. The file is corrupt
! D:\Documents\Downloads\Spisanie-Mlad-konstruktor (1).rar: Unexpected end of archive
DundyTheCroc - майстор
И при мен на първото теглене даваше прецакан, оказа се, че се е дръпнал половината. Втория път го свалих с BitComet и проблеми нямаше.
Последна промяна от DundyTheCroc на ср май 20, 2015 2:28 pm, променено общо 1 път.
kozl - майстор
Много благодарско за линка и почитания към Антон Оруш за това, което е направил.
А ето ме и мен в дясно :-D
Прикачен файл:
Кръжока корабомоделизъм_1974.jpg
crez - майстор
Какво толкова се възхищавате на тези издания на ЦК на ДКМС пропаганда, ако питате някай колеги от форума ще кажат че това не е съществувало и няма никакви млади конструктори. Да за съжаление беше и го разсипахме, сега младите освен чашката, ганджата, екстазито и дискотеката (а забравих фейса) друго нямат. Какви са тези измислени занимания в "кръжок по корабомоделизъм" комунистическа съветска измишльотина.
dadko - майстор
Може да е било пропаганда, може да е било комунистическа измишльотина, но такова беше времето тогава. И- имаше кръжоци, имаше "ТНТМ" ( наука и техника за младежта)... Всичко се копираше от "братския съветски съюз".
Тогава - като дете ходех на състезания по "машинно конструиране" - с конструктори "МУСАЛА 4" :-)
и бях " млад конструктор". И по някаква ирония на съдбата-сега работя като конструктор, само дето вече не съм млад...
crez - майстор
Ха,dadko виждаш ли имало е поне малко полза. Поне са те научили да мислиш обемно, дали са ти първите напътствия по конструиране. Каква радост беше като полетя първият с ластик направен от мен самолет, то не бе рязане с лъкчето,то не бе лепене, но полетя. Ех, детство мое, както се пее в песента. :)
egomen66 - майстор
Списания Млад конструктор , Космос и др. интересна литература - 100 % пълен архив :partyman:
http://www.sandacite.bg/литература/
  • 1
  • 2

Тема "Списание Млад конструктор - 100 % пълен архив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: