• 1
  • 2
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
bobii - специалист
Здравейте, колеги! Днес случайно разбрах, че http://aliexpress.com има рожден ден утре и са подготвили добри промоцийки. Може да се възползва някой.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
От месец ни надуват очите с промоциите :-) Аз така и не схванах как се пазарува оттам. Приемам акъли
Lisko - майстор
n_a написа:
От месец ни надуват очите с промоциите :-) Аз така и не схванах как се пазарува оттам. Приемам акъли
Аз досега не съм пазарувал оттам поради факта че не приемат пейпал. Карам си на и-бей и не съм видял случай али- да предлага фрапиращо по-добра цена на каквото ми е трябвало.
lov - майстор
Лично мнение но алито са доста по на пред от към защитата на купувача спрямо пейпала. Имат строги правила към търговците и веднага ги наказват щом ги хванат в крачка. До седмица две всякави спорове са решени и парите върнати ако имаш основание. В началото даже беше малко смотана история. Харесваш си нещо защото цената е супер ниска плащаш и след ден два ти пишат че магазина го няма и ти връщат парите. Задължителното условие за проследяване на пратките е голям бонус. Ако китайчето реши че може да рискова и без него заради цената изтечели срока за доставка или ти връща парите или ти праща на ново стоката.
От към цените спрямо ибея разликите наистина не са фрапиращи но пък предложенията са в пъти в повече и доста по често можеш да попаднеш на разпродажба.
amesa - специалист
n_a написа:
От месец ни надуват очите с промоциите :-) Аз така и не схванах как се пазарува оттам. Приемам акъли
Отиваш в офис на някоя банка и си отваряш една виртуална кредитна карта. Ще ти искат да си направиш и разплащателна сметка при тях, ако нямаш - за няколко левчета. Искаш си и онлайн банкиране. След няколко дни отиваш в банковия офис и ти дават една фалшива пластика (карта), която има всички реквизити на истинска кредитна карта - включително и кода на задната страна.Тя няма магнитен запис и не може да се ползва никъде освен онлайн. Регистрираш се в АлиЕкспрес и даваш данните на тази карта. Държиш я празна до момента на плащането в Али (или другаде). Зареждаш я с парички точно преди плащането - транзакцията се изпълнява за секунда, понеже е от разплащателната сметка в същата банка. Ако милионите :-) са в друга банка, ще отнеме няколко часа - докато мине сетълмента между банките и пак е през тази разплащателна сметка. Плащаш и, след като продавача дръпне сумата (пак няколко секунди), прибираш остатъка обратно в разплащателната сметка. Това е: бързо, лесно и сигурно. Парите са изложени на риск само за няколко минути. Има и други начини - истинска кредитна или Visa Electron; но рискът (според моето параноично мнение) е по-голям.
hidrazin - майстор
n_a написа:
От месец ни надуват очите с промоциите :-) Аз така и не схванах как се пазарува оттам. Приемам акъли
Не ти трябват никакви разплащателни сметки, фалшиви пластики (карти) ... и подобни дрън-дрън.
Ето тук си е описано всичко:
Виртуална карта
Сигурна е колкото всяка друга банкова карта.
Ползвам такава от няколко години и до сега никакъв проблем.
Там винаги държа 100-тина лева и зареждам само като намалеят или ми трябват повече за по-голяма покупка.
Няма и смисъл да се прибира остатъка в другата карта.
Всяко такова прехвърляне струва пари (такси).
Съш така предполагам за разплащателната сметка има годишна такса за обслужване.
Излишни разходи. :-D
:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
С мойта карта мога да пазарувам и е безопасна, в смисъл, в нея обичайно няма пари :x
Английският не ми е силна страна и не схванах какво точно (като количество) "трябва" да купя и колко струва
В други сайтове си пише разбираемо.
hidrazin - майстор
И с този език ли няма да се оправиш?
Прикачен файл:
али.jpg
Горе, в дясно има опция за избиране на език.
Картата ти може да е "безопасна" но трябва да провериш дали с нея може да се разплащаш в Интернет.
:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
[quote="hidrazin"
Горе, в дясно има опция за избиране на език.
Картата ти може да е "безопасна" но трябва да провериш дали с нея може да се разплащаш в Интернет.
:partyman:[/quote]
Верно не се бях сетила да сверя с други недоучени езици :-) Благодаря
Картата - да, затова я взех такава. С Банггуд, например, няма проблеми. Никак не е трудно да ти е празна картата, наистина
hidrazin - майстор
n_a написа:
Никак не е трудно да ти е празна картата, наистина
Това не ми е познато. За някои може да е лесно де.
Иначе от време на време ходя да я поизпразня и прехвърлям от нея в други сметки.
Не ми се държат в картова сметка повече от няколко бона.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Рожден ден на Алиекспрес- има промоции" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: