• 1
  • 2
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
hidrazin написа:
potr написа:
...Не защитавам никого и нямам никакво намерение да рекламирам или пък да пиша в този форум ...
Толкова се притесних че нямаш намерение да рекламираш тук, та чак ми окапаха веждите... Смешник.
Ако обаче търсиш някаква помощ, съвет или искаш да помогнеш на някой с нещо - заповядай и пиши колкото си искаш.
За съжаление до тук виждам само едни нагли, нахални и тъпи реклами.
Като си толкова "важен" рекламодател, свържи се със собствениците на форума, плати си и си рекламирай колкото искаш.
Да ама нито ти стиска, нито имаш пари за тази работа.
Леко взе да ми писва от тъпи мишоци...
:partyman:
За целта си има модератори, които би трябвало да отговарят за точно това. Ти си вреш носа където не ти е работата и нямам намерение да помагам на който и да е, защото не разбирам от лепене на плочки и измазване на стени, за което съм сигурен че важи и за хората, които се опитват да рекламират тук, но това не ти дава правото да се държиш дебилски. Хората, които пускат реклама си е тяхна работа защо не са се свързали със собствениците. Аз не се интересувам от реклама, а от държанието на потребителите във форума, което ме накара да се регистрирам. Във всеки коментар се опитвам да ти обясня, че не ме интересуват никакви реклами, нито съдържанието на форума и ти продължаваш да дъвчеш едно и също в стремежа си да излезеш прав от ситуацията, което ме довежда до мисълта, че имаш някакви мозъчни увреждания, породени от липсата на внимание.

Направих си труда да разгледам форума на хората, които пускат рекламата, преди да започна изобщо този спор. Така и не разбрах, какво породи тази злоба в теб, освен да си мисля, че си нямаш и на понятие от тематиката на форума, което пак не е причина да си такъв селяндур. И за да намесиш парите, това определено показва колко пропаднало и комплексирано същество си. На теб явно главата ти е по-празна от джоба, за да злобееш наляво-надясно, докато не ти звънне някой да му отпушете мивката в банята. Вместо като човек да обясниш на хората, че не е желана подобен вид реклама или пък да докладваш на модератор/администратор, ти реши да започнеш всичко по долнопробния начин, но това само и единствено ще се отрази върху теб.
hidrazin - майстор
potr написа:
...Вместо като човек да обясниш на хората, че не е желана подобен вид реклама ....
Хората си имат глави и никой не им е забранил да прочетат правилата преди да си пускат рекламите.
Ти като какъв им се явяваш, адвокат ли? И въобще кой дава право да даваш мнения във форум където до този момент си напълно безполезен?
Също така леко ми е писнало от тролове. Къшшш ...
:partyman:
hidrazin написа:
...И въобще кой дава право да даваш мнения във форум където до този момент си напълно безполезен? ...
:partyman:
Както ти си позволи да изказваш мнение за нещо, от което си нямаш ни най-малка представа, така си позволих и аз да изказвам мнение във форум, където съм безполезен. Най-интересното обаче е, че аз давам мнение в тема, чиято тематика няма нищо общо с тази на форума, което ми дава пълното право да изказвам мнение. Всяко твое следващо изречение е все по-несвързано и по-малоумно.
hidrazin написа:
...
Също така леко ми е писнало от тролове. Къшшш ...
:partyman:
На никой не му пука на теб от какво ти е писнало и от какво не. Ти не си абсолютно никакъв фактор нито тук, нито във форума за който е пусната рекламата. Подобен вид оплаквания можеш да ги отправиш към администраторите. Още по-жалък те прави факта, че като ти отвърнат на лошото с лошо, почваш да цивриш като п*тка с извинение. :) Ти си типичен интригант, който си няма друга работа и се опитва да създава интриги колкото да не умре от скука.

Между другото, приличаш ми на човек, който няма дори основно образование или го има само по документи. А начинът по който разсъждаваш е под всякаква критика.
hidrazin - майстор
Сетих се! В дир-а имаше едно такова лай...но със същия ник - potr. Имаш ли нещо общо с него? :idea:
Това обяснява афинитета ти към мен.
potr написа:
... Регистрирах се само и единствено, за да ти кажа колко мизерно и грозно се държиш...
Колко мило. Направо ще ме разплачеш... :lol:
По подобен начин говореха дъртите комуняги на партийни събрания когато порицаваха работник дето не е дошъл на манифестация...
P.S. Както се казва - убий глупака с мълчание. А ти си драскай колкото искаш.
Пък и темата отдавна би трябвало да е почистена от администратор/модератор...
hidrazin написа:
P.S. Както се казва - убий глупака с мълчание. А ти си драскай колкото искаш.
Пък и темата отдавна би трябвало да е почистена от администратор/модератор...
Или по-скоро замълчи, че да не се закопаш на по-дълбоко. А в твоя случай, направо земи се скрий.
hidrazin - майстор
Даааа.... Значи съм уцелил десетката с деветката.
Значи на толчето му го начукаха там и сега си търси нова пещера. :lol:
Прикачен файл:
Хитър Потър.jpg
Хитър Потър.jpg (49.52 KиБ) Видяна 3722 пъти
:partyman:
hidrazin написа:
Даааа.... Значи съм уцелил десетката с деветката.
Значи на толчето му го начукаха там и сега си търси нова пещера. :lol:
Прикачен файл:
Хитър Потър.jpg
:partyman:
По твоята логика, ако се напиша "trump", значи съм еди кой си.. :lol: =D> Браво, разкри конспирацията породена от дълбоката нужда да се измъкнеш от ситуацията и да замажеш очите на потребителите, но реално нямам нищо общо с този потребител и не ми трябва да го доказвам. Ясно ми е че си доста глупав, но не очаквах да си толкова "малоумен". :)
  • 1
  • 2

Тема "Форум за компютърна сигурност" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: