• 1
  • 2
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
Изображение

Форум с образователна цел, който служи за целенасочено и рационално усвояване на знания в областта на компютърната сигурност. Интересуващите се от тематиката на форума биха могли да разширят и опреснят своите познания за системна сигурност, в частност сървърна сигурност, уеб сигурност, зловреден софтуер, както и тези за мрежова сигурност, включително DDoS атаки, MiTM атаки, безжични мрежи и още много други. Имайки предвид, че форумът е нов, приканваме всички, които имат познания в областта или пък такива, които тепърва навлизат в сферата, ако могат да допринесат, като се присъединят и обменят опит и знания с останалите потребители.

URL адрес: https://www.shield.bg/
hidrazin - майстор
Да не ти умря циганката? В тоя умрял форум може само да си загубиш времето и толкова.
Аман от шушляци...
:partyman:
sstefanov - майстор
Аз мога много да допринеса (все пак това е част от професията ми), но какво ще спечеля от това?
hidrazin - майстор
sstefanov написа:
... но какво ще спечеля от това?
Три разбъркани пръста с преобладаващ среден. :-D
:partyman:
hidrazin написа:
Да не ти умря циганката? В тоя умрял форум може само да си загубиш времето и толкова.
Аман от шушляци...
:partyman:
Изображение

Това не ти дава правото да се държиш като селянин, но явно професията ти го изисква. Не виждам с какво хората, които пускат реклама, което го правят и много други потребители, накърниха достойнството ти, че да почнеш да избиваш комплекси по такъв безобразен начин.
hidrazin - майстор
potr написа:
... Не виждам с какво хората, които пускат реклама....
Аз пък виждам. Виждам двама шушляци - единия пуска тъпа реклама, другия го защитава.
И двамата са шушляци, защото не са прочели правилата на форума преди да си пуснат малоумната реклама.
:partyman:
hidrazin написа:
potr написа:
... Не виждам с какво хората, които пускат реклама....
Аз пък виждам. Виждам двама шушляци - единия пуска тъпа реклама, другия го защитава.
И двамата са шушляци, защото не са прочели правилата на форума преди да си пуснат малоумната реклама.
:partyman:
Не защитавам никого и нямам никакво намерение да рекламирам или пък да пиша в този форум за в бъдеще, най-малко пък след като се убедих с какви потребители е пълен. Регистрирах се само и единствено, за да ти кажа колко мизерно и грозно се държиш, но възпитанието си казва думата. Също така съм абсолютно сигурен, че само тук си толкова устат и отворен, защото няма кой да ти обърне внимание в живота явно и го търсиш тук. Също така, съветвам всички бъдещи потребители, които си мислят, че има смисъл да пускат каквато и да е реклама тук, да не го правят, защото няма смисъл. Ако имате нужда някой да ви лепне плочките в тоалетната, то можете да пишете на г-н "hidrazin", но за друго едва ли ще ви е необходимо дори да си правите профил тук, освен ако не искате да ви уцелят с някоя нецензурирана мистрия.
p.v.x - майстор
Тъкмо харесах до някъде градивната ти критика , а ти взе , че допълни мнението си , и очебийно прекали(осра). :evil:
sstefanov - майстор
potr написа:
Също така, съветвам всички бъдещи потребители, които си мислят, че има смисъл да пускат каквато и да е реклама тук, да не го правят, защото няма смисъл.
Целта е постигната!
Наздраве! :partyman:
hidrazin - майстор
potr написа:
...Не защитавам никого и нямам никакво намерение да рекламирам или пък да пиша в този форум ...
Толкова се притесних че нямаш намерение да рекламираш тук, та чак ми окапаха веждите... Смешник.
Ако обаче търсиш някаква помощ, съвет или искаш да помогнеш на някой с нещо - заповядай и пиши колкото си искаш.
За съжаление до тук виждам само едни нагли, нахални и тъпи реклами.
Като си толкова "важен" рекламодател, свържи се със собствениците на форума, плати си и си рекламирай колкото искаш.
Да ама нито ти стиска, нито имаш пари за тази работа.
Леко взе да ми писва от тъпи мишоци...
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Форум за компютърна сигурност" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: