Има много интересни линкове, нека ги споделим.
Lisko - майстор
Получих спам от въпросния сайт да съм се регистрирал и ми стана интересно - реален ли е, менте ли е, полезен ли е и как?
Нямам никва файда да ги рекламирам, ако така излиза изтрийте темата.
resistbody - майстор
efaktura.bg е реален !!! получавам от евн, банка дск и други не толкова известни..

www.e-invoice.bg е някаква друга платформа изглежда реален... просто он-лайн платформа за съставяне на фактури.. ако не познаваш тоя дето ти праща фактирата заеби... НАП или община не ползват такива сайтове...
dobcho_vn - специалист
На този сайт си получавам фактурите от Топлофикация-София, т.е. сайта си е истински. Проблема е, че линка в писмото ти вероятно ще те води към съвсем друго място със съответните последствия.
Lisko - майстор
съб ное 10, 2018 10:21 amdobcho_vn написа:
На този сайт си получавам фактурите от Топлофикация-София, т.е. сайта си е истински. Проблема е, че линка в писмото ти вероятно ще те води към съвсем друго място със съответните последствия.
Е ти ме взе за мезе. Аз изнасям презентации за фишинг. Последната е приготвена но още не е изнасяна. Тя е за пароли, с малко примерчета и сметки колко комбинации се получават.
resistbody - майстор
То баща ми така получава неплатена фактура или нещо.... текста нещо за 4 цифрена сума... отваря уж прикачената фактура...
Обажда ми се вика... викам няма да отваряш такива неща без да ме питаш...
Добре, че пробвал от телефона, а той ябълка.... Аз ги познавам от километър.... добре, че не е седнал на компа, че там карам база данни с десетки-стотици хиляди записа...

Тема "Какво е www.e-invoice.bg" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: