• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
kr1100 - майстор
съб яну 28, 2023 7:17 pmhidrazin написа:
съб яну 28, 2023 6:45 pmkr1100 написа:

Ако искаш дай снимка на екрана където са ти детайлите на поръчките.
:partyman:
Изпратих на лични.
kr1100 - майстор
съб яну 28, 2023 8:27 pmLutchezar написа:
Ходи ли след 17?
Къде да ходя бе човек? Ходил съм след обаждане за пратка около 11 часа, След 17 ч едно ровене 15 -20 мин и няма пратка. Отивам на следващата сутрин и има пратка.
Имал съм и други случаи - описаното по- горе и на следващия ден пак обаждане и след 17 ми се намира пратката.
Пълно безхаберие - питам на гишето ? ами не знам не зависи от мен, питам онзи дето се обажда пак същите думи. :?
sstefanov - майстор
Аз пък нямам загубена пратка от последните години. Над 200 съм поръчал и получил.
hidrazin - майстор
чет дек 21, 2023 10:15 amКиррил написа:
Snap-2147483648.jpg
Ако искаш да имаш пратка за Нова година (например подарък) то трябва да я поръчаш най-късно до края на октомври.
Тази година за първите 11 дена на Ноември са направени 5,29 милиарда покупки от Китай, като само на 11-ти Ноември (черния петък) броят на покупките е 639 милиона.
Много добре се справят китайчетата. И аз годдини нямам изчезнала пратка.
По-скоро се притеснявай за крадците в държавите където пристигат пратките.
Служители на куриерска фирма, крали телефони
Задържаха крадец на куриерски пратки в Русе
Крадци прихващат камиони и вагони, задигат подаръците за празниците
:partyman:
сАлиекспреса става все по добър.
Последната ми пратка дойде за седмица. Тръгна от едно пристанище, на един град, дето е голям почти колкото родината ни мила.
Разширяват раднообразието от куриери, с които работят. Страшно находчиви и гълкави са.
Имам положителен опит с Амазон.
Последната пратка пристигна за по малко от 5 денонощия, на адрес, докато китайците казват- съжаляваме, нещо се обърка в последния момент! Заповядайте в офис "..."!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет дек 21, 2023 2:54 pm, променено общо 1 път.
brum - майстор
Всичко от 11.11 и от черният петък след него пристигна. Последната пратка беше вчера. Включително тия с най-пробитият транспорт дето стигат до пощите.

Редовно пазаря по някоя играчка за децата на промоцията им на 11.11. До сега не е имало случай да не пристигне. Голямото е 1ви клас. Т.е. последните 7 години не е имало проблеми. Но е факт, че след 11.11 има леко забавяне.
bigdragon - майстор
Последната ми пратка:

2023-11-28 11:39 GMT+8
Order has been packed into a large shipment and ready for the delivery company to pick up.
.....
....
2023-12-10 06:45 GMT+1
Clearing Customs
Import customs clearance complete

От 2023-12-10 е в България.

12 дни до България, 11 дни след митница все още не съм я получил...
kr1100 - майстор
Откога идиотите от М§Б Експрес се занимават с пратки на Алиекспрес ???
hidrazin - майстор
пет яну 05, 2024 8:24 pmkr1100 написа:
Откога идиотите от М§Б Експрес се занимават с пратки на Алиекспрес ???
Не са само те. Май вече всички се занимават с тези пратки.
Включително още по-големите идиоти от Express One.
Плюс традиционните идиоти Еконт, Спиди и БГ пощи.
:partyman:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18

Тема "Получаване пратки от АЛИЕКСПРЕС след 01.07.2021 от пощата и куриери." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: