• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
kr1100 - майстор
вт яну 09, 2024 8:32 ambigdragon написа:
Ти да видишшшш....
Да не сме били заедно на опашката?
[/quote]
Акоси бил таксит , говорещ през апарат да.
Човека дава лист с номер на пратката , а те го карат да говори, вади л/л в носа им за разпознаване.
Не си бил ти.

ОФФ тази вечер дали ще влезем,у форума ???
inspo - майстор
вт яну 09, 2024 2:52 pmhidrazin написа:
Чист късмет.
:partyman:
Към 50 пратки за миналата година имам от тях. Явно голям късмет..
hidrazin - майстор
ср яну 10, 2024 7:22 aminspo написа:
Към 50 пратки за миналата година имам от тях. Явно голям късмет..
При мен, през тях са няма и 30 за миналата година но и това ми стига, за да искам да не минават през тях.
За съжаление не мога да избирам и да ги отсвиря.
:partyman:
Киррил - специалист
Продължава ли да важи в момента - стока до 150 евро е без ДДС и мито.
Ако пратката обаче минава през Узбекистанските пощи се плаща ДДС винаги?
https://customs.bg/wps/portal/agency/ho ... _shipments
Каква е тази опция за групово пазаруване с големи отстъпки? Някой ползва ли ги?
https://sale.aliexpress.com/__pc/groupbuyrules.htm
hidrazin - майстор
пет фев 09, 2024 9:08 amКиррил написа:
Продължава ли да важи в момента - стока до 150 евро е без ДДС и мито.
Ами нали чете? Какво не разбра? Ето още - ЦЪЪЪК
За Узбекистан май е така но не ми се е случвало още.
Груповото пазаруване - забрави.
:partyman:
brum - майстор
Някой да се е сблъсквал с проблем с expressone и пратка доставена до грешен PUP? Две седмици ми седи една пратка на майната си, 4-5 пъти писах и отговора е все "пратката ще бъде пренасочена към мястото за доставка което сте задали, очаквайте СМС". Писах им първият ден в който пратката стигна до грешният PUP, отговориха бързо и след това нищо. И така писах няколко пъти и все един и същи отговор. Но от 19ти пратката е без движение...

Писал съм 5 писма, звънях и не вдигнаха (но пък ме таксуваха за повикването). И вече се чудя към кого да се обърна...
MamaMy - майстор
Спокойно! И аз чакам една да стигне до мен, но седи на митница втори месец. 4-5 други пратки я изпревариха, но да сме здрави. Ако я изпревари и батерията тогава вече е страшно. Както се знае батериите не летят и моята тръгна на сухоземно пътешествие. Ако стигне преди самолета ще е почти околосветско.
brum - майстор
Трудно ми е да съм спокоен като виждам такова безхаберие и липса на информация от куриера. Тия са по-зле от български пощи.

Наспамих де що имаше имейли за някаква връзка на сайта им. Включително тоя за подаване на CV за работа. Отгоре гордо пише, че били част от австрийската пощенска група. И на австрийските пощи писах.

Почвам да се замисля дали да не стигна до диагоналният край на София за да си взема пратката. PUP-а където е тя е някакво кафе дето работи без почивни дни. Ще отнеме малко под час в посока ако хвана неделен ден с празни булеварди.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт мар 05, 2024 6:47 ambrum написа:
Трудно ми е да съм спокоен като виждам такова безхаберие и липса на информация от куриера. Тия са по-зле от български пощи.

Наспамих де що имаше имейли за някаква връзка на сайта им. Включително тоя за подаване на CV за работа. Отгоре гордо пише, че били част от австрийската пощенска група. И на австрийските пощи писах.

Почвам да се замисля дали да не стигна до диагоналният край на София за да си взема пратката. PUP-а където е тя е някакво кафе дето работи без почивни дни. Ще отнеме малко под час в посока ако хвана неделен ден с празни булеварди.
... Обърнал си протокола наопаки. 1. Не си късаш нервите 2. Вземаш си пратката 3. Късаш техните нерви
Изобщо ли се не усещаш, че на баткото в склада и на каката в офиса им е точно през муя твоята пратка, еле пък на телефона, еле пък на австриеца... В момента в който ти получат обаждане, мейл, отсреща правят една такава досадена физиономия и те мятат в пета глуха...

:|
brum - майстор
Ще съм благодарен за съвет как да им скъсма на тях нервите :) .
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Тема "Получаване пратки от АЛИЕКСПРЕС след 01.07.2021 от пощата и куриери." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: