• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
brum - майстор
Те М&Б експрес не сали същото като express one? Тия са най-стиснатите - нямат човек да носи пратките и ги държат в офис да идеш да си ги вземеш. Ама офиса им на майната си - Спиди и Еконт са на пешеходно разстояние, тия са на 10км.
brum - майстор
чет дек 21, 2023 12:28 pmbigdragon написа:
Последната ми пратка:

2023-11-28 11:39 GMT+8
Order has been packed into a large shipment and ready for the delivery company to pick up.
.....
....
2023-12-10 06:45 GMT+1
Clearing Customs
Import customs clearance complete

От 2023-12-10 е в България.

12 дни до България, 11 дни след митница все още не съм я получил...
Не е в България. Туй е минало ЕС митницата. Може да е в Холандия. После доде дойде до България си има чакане.
MamaMy - майстор
пет яну 05, 2024 11:10 pmbrum написа:
Те М&Б експрес не сали същото като express one? Тия са най-стиснатите - нямат човек да носи пратките и ги държат в офис да идеш да си ги вземеш. Ама офиса им на майната си - Спиди и Еконт са на пешеходно разстояние, тия са на 10км.
Много обичам даже обожавам да ми пращат пратки по такива дървеняци. Еконт имат централен офис в промишлена зона. На 20км от мен. Явно нямат много пратки и редовно ми пренасочват пратките нататък. Последния път без малко да откажа да си я получа от там, но ме убедиха, че само там обработвали палета и нямам шанс за друг офис. Има и разни други куриери забити на майка си в задника. Като получа нещо по тях до офис и ми идва по-евтино да си го получа от София директно.
пет яну 05, 2024 11:10 pmbrum написа:
Те М&Б експрес не сали същото като express one? Тия са най-стиснатите - нямат човек да носи пратките и ги държат в офис да идеш да си ги вземеш. Ама офиса им на майната си - Спиди и Еконт са на пешеходно разстояние, тия са на 10км.
Същите са.
Последната дойде по тия. Удобни са ми, единствено защото централният им за Варна е в Аксаково.
Скоро срещнах бивш колега, който се беше запътил натам за получаване. Живее на 30км от офиса!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Йее, какво съм гъзе, всякакви офиси са ми на една ръка разстояние, даже и най-далечния еМбиеБ, дето прави държавните връчвания ми е на 5 мин с кола, все по права, все с предимство и.... без ни един светофар! На Еконт Централният склад ми е малко преди Букурещ, но палета отдавна не получавам и не се оплаквам. На One им е толкова малък и забутан офисът и са им толкова скучаещи и мили служителките и са ми на 3 мин пеша, че ми е драго китаеца тях като избере
съб яну 06, 2024 7:45 amn_a написа:
Йее, какво съм гъзе....
Кой кат теб- гъзичка!
А тука 'се оплаквания, да речеш 100 години до вратата са им носили.
Някой мъдро ше попита- "В кой век живееме?"
Ми, вероятно в последващият, за нас. Всичко по реда си.
kr1100 - майстор
пет яну 05, 2024 11:03 pmhidrazin написа:
пет яну 05, 2024 8:24 pmkr1100 написа:
Откога идиотите от М§Б Експрес се занимават с пратки на Алиекспрес ???
Не са само те. Май вече всички се занимават с тези пратки.
Включително още по-големите идиоти от Express One.
Toчно тези са идиотите . Гледам имам обаждане , но не съм бил в обхват.След 2 часа звъня и ме отвърля. така няколко пъти. С тях спрях да работя още през 2010 г и имаха само 1 офис в двора на ТИЦ и тогава бяха пълни олигофрение с услугите. Нищо не се е променило за толкова години само дето са нароили офиси.
Вечерта като се прибрах гледам е-маил от тези идиоти : имаш пратка номер.. и можеш да я получиш от - и списък от всичк градове и колкото има офиси в градовете. Помислих го за спам и беше след 18ч. А идиотите работят до 18 часа в събота хич.
Поне да бяха я пратили по Еконт,Спиди БГ пощи - те поне работя в събота.
В понеделник трябва да ходя на майната си до техен офис, като офиси на Спиди,Еконт, Пощи са под носа ми.
kr1100 - майстор
съб яну 06, 2024 5:03 amТрифон П.Трифонов написа:
пет яну 05, 2024 11:10 pmbrum написа:
Те М&Б експрес не сали същото като express one? Тия са най-стиснатите - нямат човек да носи пратките и ги държат в офис да идеш да си ги вземеш. Ама офиса им на майната си - Спиди и Еконт са на пешеходно разстояние, тия са на 10км.
Същите са.
Последната дойде по тия. Удобни са ми, единствено защото централният им за Варна е в Аксаково.
Варна ул.Цар Асен 18 зад общината
kr1100 - майстор
съб яну 06, 2024 7:45 amn_a написа:
Йее, какво съм гъзе, всякакви офиси са ми на една ръка разстояние, даже и най-далечния еМбиеБ, дето прави държавните връчвания ми е на 5 мин с кола, все по права,...
Права права , ама 4 светофара с гъчканица от сутринта и никъде място за паркиране / остави синкавата зона/.
съб яну 06, 2024 7:09 pmkr1100 написа:
съб яну 06, 2024 5:03 amТрифон П.Трифонов написа:
... централният им за Варна е в Аксаково.
Варна ул.Цар Асен 18 зад общината
https://expressone.bg/offices-old
Аксаково, южна пр. зона, ул Ивайло.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18

Тема "Получаване пратки от АЛИЕКСПРЕС след 01.07.2021 от пощата и куриери." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: