Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
pif4o - специалист
Здравейте момци, преди 13 години с е тая програма съм си правил дизаина на банята и в случая съм помагал на колега от форума за неговата, отрепах се да я търся така и не можах да я намеря, мани друго ми не се сещам и как се казваше, някои по снимката ще я познае ли или да ми предложите някоя друга

Прикачен файл

Screenshot_444444444.jpg
Screenshot_444444444.jpg (61.79 KиБ) Видяна 820 пъти
pif4o - специалист
Разбрах коя е програмата Visoft profesional 2007 ама сега вече не намирам от къде да я изтегля :) май ще се мъча с фотошоп :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет мар 28, 2024 11:37 ampif4o написа:
Разбрах коя е програмата Visoft profesional 2007 ама сега вече не намирам от къде да я изтегля :) май ще се мъча с фотошоп :)
Пробва ли това https://www.visoft.de/demo-version/?lang=en
pif4o - специалист
ДА! Отрепи ме на обяд лудите ме хванаха на тоя саит, и така и не намерих бутона от къде се сваля, кажи честно, аз ли съм кьорав или.... ама найстина не разбирам от къде се тегли, даже им писах в контактната форма ама нищо ???? инак 30 дни демо си ме устроива перфектно :)
pif4o - специалист
п.п. разбрах, пращаш имеил за да ти изпратят линк за изтегляне, аз пратих ама нищо не са ми пратили сигурно и няма да ми пратят :) Междувремено намерих програмата, бил съм я запазил все пак на един външен хард, ама като я инстална иска лиценз, явно е била с крак ама някоя антивирусна му е видяла сметката.

Тема "Програма за дизайн на баня?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: