• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
MELY
ВИЖ ТОВА http://www.nolina-bg.com/

МОЯТА БАНЯ Е С НЕГО И СЪМ СТРАШНО ДОВОЛЕН.НЯМА ЧЕРНИ ФУГИ ,НЯМА ВАРОВИК СУПЕР Е .НАЙ ДОВОЛНА Е ЖЕНАТА ЧЕ НЕ ТРИЕ ПЛОЧКИ.лЕСНИ ЗА МОНТАЖ И СКРИВАТ ВСИЧКО КОЕТО Е ЗА СКРИВАНЕ .ВИЖ "ЦЕНОВА ЛИСТА"
8180 - майстор
Една позабравена идея от времето на Соца.
По едно време се разпространи идеята да се лепи по баните обикновена кухненска мушама. Евтино и просто. Лепеше се с боя. По добре ставаше с тези мушами дето имаха нещо като плат на гърба. Дали ги има сега не знам. За няколко години ще изкара.
Успех
elfljo - помощник
Още една соц-идея, която съм виждала осъществена и не изглежда никак лошо - БАЛАТУМ.
Братът на мъжът ми си е правил жилището по времето, когато магазините бяха празни и всичко се намираше с връзки. Балатумът в банята му не е мръднал, изглежда супер, супер практично е се слага лесно .
Гост
Не ги слушаи, шпакловаи стените с теракол,кат използваш момента и да ги изправиш.след 2 год. направо ще лепнеш плочите на готовата основа. :evil:
masteradmin - майстор
Може и с теракол проблема е 4е цвета му е малко тъмен и много ще се затвори. Ще се наложи да удариш една боя и хоп. Стъпил си на цената на плочките. 10лв.
Последна промяна от masteradmin на пон май 08, 2006 7:49 am, променено общо 1 път.
Красимир
Здравей,

За банята мога да ти препоръчам самозалепващо фолио за баня / моето съм купил от Домко/. Полага си много лесно и върху фаянсовите плочки. От две години банята ни е с него и няма проблем, лесно се мие, ефектно е. Единственото условие при полагане е суха и чиста повърхност.

Поздрави: Красимир
  • 1
  • 2

Тема "съвет за стени на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: