Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
greek - помощник
здравеите на всички значи имам следния проблем във банята плочките са редени преди 20 год. ,но много плътно една до друга като фугата е почти миниатюрна имам и вана .
Та въпроса ми е понеже при използване на душа по фугите отстрани водата се стича под ваната където няма плочки и наводнявам съседите .С какво да уплътня тези мини фуги :?:
masteradmin - майстор
Санитарен силикон издържа 1-2 години. Прозрачен или бял в зависимост от цвета на плочките. Ако имаш достъп под ваната направи наклон с теракол така че даже да протече водата да отива към сифона.
greek - помощник
преди 2 г мазах с такъв но много бързо падна но ще пробвам пак .а и трябва ли добре да е изчистена фугата и махнат стария пълнител или отгоре направо.
masteradmin - майстор
Еми ами по важно е основата да е суха като под суха разбираи никой да не се къпе 24 часа и след това да го оставиш още 24 да изсъхне хубаво. При мене между ваната и станата има 0.5 см. съм го напълнил със санитарен силикон и от години не е мръдна. освен това сам фугирал цялата баня с него и фугите ми 10г. по късно са идеално бели и здрави.

Тема "проблем с малки фуги" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: