Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Интересувам се има ли някаква възможност да не се слагат плочки по стените на баня...

Евентуално някаква мазилка или боя...
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:00 am, променено общо 1 път.
Благодаря за подробния отговор !

На мен също не са ми по-вкуса плочките, но незнам кои материали са подходящи за такива мокри помещения като бани...


Какви бои или мазилки може да се използват...?

Бихте ли ми дали някакви насоки...
Time2Burn - специалист
Ами някакви фасадни мазилки или други на циментова основа. Боята е дишашт латекс на варова основа или марков латекс от рода на Левис
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:00 am, променено общо 1 път.
Time2Burn - специалист
Emerald, сори , но обикновен латекс за баня не става, въпреки че в новото строителство го слагат, за да пестят пари. Има си бои за мокри помещения на БОРО има и латекс на варова основа пак за бани и кухни
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:00 am, променено общо 1 път.
mely - напреднал
виж това http://www.nolina-bg.com/ ще ти реши всички проблеми Цветове различни много са красиви и практични .Разгледай цените
Аз съм с такива от 4 год и съм много доволен Няма черни фуги,няма и котлен камък лесни са за поддръжка/тя е никаква /Монтират се лесно и дават 15 г гаранция
Time2Burn - специалист
Емералд, няма спор че Бенджамин Муур е най добрият латекс в света.. но мисля че в случая и това ще свърши работа
http://www.boro-bg.com/articledetails.php?ArticleID=45
Точно такъв купих и аз.
След като се прибрах прочетох че е нужен Саниращ концентрат. Консултантката не ми каза нищо за това.

Сега трябва пак да ходя до магазина....


След като боядисам ще пиша за резултатите...

Тема "Облицовка на стените..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: