• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
iliana.k - помощник
засега се спрях на обикновенна тоалетна и порцеланово казанче на Фаянс,мнения по въпроса за качеството им дали имате :roll:
Bechev - специалист
Ето дъска-биде(120лв) + смесител(56лв) снимките са от преди година така,че и цената е от това време(снимките са правени с моб.телефон)

Прикачен файл

смесител.jpg
смесител.jpg (32.93 KиБ) Видяна 10280 пъти

Прикачен файл

дъска-биде.jpg
дъска-биде.jpg (33.74 KиБ) Видяна 10280 пъти
IJAN - специалист
Ще може ли да ми кажеш тоалетната чиния на кой производител е?Искам да купя същата дъска обаче формата да пасне на овала на тоалетната чиния.
Bechev - специалист
KOŁO,но не се сещам каква марка е дъската :?
jakuzi - специалист
IJAN написа:
Ще може ли да ми кажеш тоалетната чиния на кой производител е?Искам да купя същата дъска обаче формата да пасне на овала на тоалетната чиния.
Не винаги овала на дъската съвпада ето ти и други варианти:
1.Обява от търговец-КАПАК ЗА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ КОМБИНИРАН С БАТЕРИЯ ЗА БИДЕ!!! СВЪРЗВАТЕ ГО С ТОПЛА И СТУДЕНА ВОДА И Я ПРЕВРЪЩАТЕ В БИДЕ!!! ЦЕНА 270лв.с ДДС /имаме регистрация по ДДС/. Изпращаме я с наложен платеж до всяка точка на страната с куриерска фирма"Спиди", като плащате при получаване на КАПАКА-БИДЕ!!! GSM- 0899955525

2.www.roca-bulgaria.bg/files/custom/resou ... 201303.pdf
но е малко скъпичак :?
Tzezar - специалист
Привет на всички майстори малки,големи и още по-големи!В момента правя ремонт на тоалетна и се спрях на моноблок Корона на Видима.Скоро ще бъде монтиран и ще сложа снимки!
iliana.k - помощник
след пореден оглед по всички магазини купих моноблок Видима -джуниър-без ефекта цоп е :-D ,за 231лв
iliana.k написа:
след пореден оглед по всички магазини купих моноблок Видима -джуниър-без ефекта цоп е :-D ,за 231лв
честито,и аз съм с такъв но все още не съм го пробвал.
основната ми цел бе да няма ''ефекта цоп''.иначе е много тих при пълнене.е няма гумено уплътнение към пода ,ама :?
ico_3 - специалист
Какво стана с ефекта цоп на моноблока junior дайте коментар щото и аз се чидя какъв да взема.
Делян - специалист
Хайде де, дайте снимки и на Короната и на Джуниъра, че ме заинтригувахте...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Избор на тоалетна чиния?!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: