• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
neillmakoli - специалист
Именно за дъска с биде говоря......
Time2Burn - специалист
Дъската можеш да я сложиш със сигурност на чинията, по - скоро мисля че трябва да те притеснява факта че ще ти трябва смесител, топла и студена вода. Има и едни дъски със вграден смесител, но пак ще имаш нужда от вода. Ако си в ремонт мисля че няма да е проблем
arihtev - специалист
някво мнение за моноблоковете в практикер за 80лв
battoni - специалист
arihtev написа:
някво мнение за моноблоковете в практикер за 80лв
Китайски-правени са от малки китайчета по трудово обучение.:lol: Порцелана е много крив и утре като имаш пробеми с арматурата най вероятно ще трябва нов моноблок,предполагам този път качествен. :wink:
iliana.k - помощник
тъй като и аз съм пред дилемата какво да купя,ще подбутна темата

Вградено отпада като избор,моноблока ми стои един малък и това "цоп" нещо не ми се нрави,та си мисля за отделна чиния и казанче -тип пласмасово.Видях в един магазин около 5-6 модела от 30 до 50 лв,но мои познати казват че много се разваляли тези казанчета-дайте съвет,какво да гледам при избора на казанче и наистина ли се развалят толко бързо :?
Еклектик - специалист
Имах нещастието да се прекарам с моноблок, не само заради цената, а и заради идиотщините , за които ставаше дума във темата дотук. Що се отнася до пластмасовите казанчета, преди да се монтират, много внимателно трябва да се огледат уплатненията на ниворегулатора и поплавъка. Не знам откъде ми попадна някакво ИРАНСКО пластмасово казанче, което след прецизно сглобяване вече половин година не е пуснало капчица. На вид е лъскаво като порцелан, продават го с пълен комплект тръби, уплътнители, дюбели и да не си кривя душата е много по-ефективно и приятно за окото от фаянсовия моноблок, който е недоразумение на производителя. Не може моноблока да има луфт спрямо цокалото от половин един см.
LZ - специалист
А защо така упорито изключвате вградените? Да не би да има някакви проблеми с тях и ако да, какви :?
Krischana - помощник
понятно все по данной теме
Последна промяна от Krischana на съб дек 26, 2009 2:39 pm, променено общо 2 пъти.
iliana.k - помощник
LZ написа:
А защо така упорито изключвате вградените? Да не би да има някакви проблеми с тях и ако да, какви :?
трябва да се вгради в стената ,а аз не искам да разбивам,иначе май те са един от най -сполочливия избор,или поне аз не съм чула много оплаквания :cool:
LZ - специалист
Питам защото аз мога сравнително лесно да монтирам такавав тоалетната и искам да знам ако има някакви съществени "против", които не знам
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Избор на тоалетна чиния?!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: