Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Майсторите, които ни правиха банята доста омазаха с бял санитарен силикон и не мога да го изчистия, моля някой да ми каже имали начин или с някакъв препарат да бъде премахнат ненужния силикон? Благодаря
Стефан - майстор
Намери някой магазин, в който се продават продукти на Вюрт. Те предлагат такъв спрей, който размеква силикона, и се почиства лесно.
Последна промяна от Стефан на вт сеп 05, 2006 7:51 pm, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
аз лично го махам с влажен груб вълнен парцал и яко търкане. При по дебели слоеве оперативна намеса с ножче за балатум.
EDI - майстор
Аз ползвам едни ножчета с държачи за почистване на стъкла-стърже, като шпакла и става бързо.
A от каде мога да си взема такова ножче, че този препарат на Вюрт нещо не мога да го намеря! т.е. не знам как точно изглежда това ножче?!
Тани - модератор
Най-простия вариант на ножчето е това. Такива резервни остриета обаче не знам къде има , но пък цялото струва стотинки и ползваш и хвърляш! Аз ползвам едно друго , което е с трапецовидни остриета , но в момента е на "обекта" и не мога да ти го снимам! Доста зор видях със снимката , че този помощник все искаше дърщи обекта , за да не се търкаля така по земята :-D :-D :-D

Прикачен файл

Knife2.jpg
Knife2.jpg (132.23 KиБ) Видяна 15707 пъти

Прикачен файл

Knife.jpg
Knife.jpg (126.95 KиБ) Видяна 15707 пъти
EDI - майстор
Аз също имах предвид трапецовидното ножче.Има го във всички железарски магазини.Мисля, че струва около 70 стотинки.
Xaxaxa много благодаря за отговора не очаквах такъв отговор (със снимка), а и котето е готино :) Отивам да потарся! И пак много благодаря!!!

Тема "Как се премахва бял санитарен силикон!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: