Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
bogdanova_kremena - напреднал
Мивките с плот за баня много ми харесват и се чудя къде мога да си поръчам да ми изработят такъв плот. Би било по-подходящо да не е от стъкло, защото имам малко дете. От какъв друг материал може да стане ( без дърво ) ? А да знаете каде продават готови на прилични цени, че имам да обзавеждам 3 бр. бани. Благодаря! :?:
Тани - модератор
Добра алтернатива е мрамора , но защо изключваш стиклото? При по-голяма дебелина и на тебе ще ти е трудно да го счупиш! Не съм абсолютно сигурен , но при стикло и фаянс с еднаква дебелина по-лесно ще се счупи фаянса!
За втория въпрос отговора се крие в магазините :-D :-D :-D има доста готови решения и като материали и като модели!
VLADKO - помощник
И според мен най-добре ще се получи от мрамор, гранит или някякъв друг камък.Относно цената-около 60лв. на квадрат/с обработката/.
с риск да стана малко банален :) ... но ВРВ Дизайн, който е производител на полимермраморни изделия ... може да ти предложи плот с вградена мивка, при стандартна широчина за баня ... по зададен размер и разположение на мивката по избор ... има си и капкоуловителен борд ...така че ако не си си избрал материал ... полимермрамора е идеален за тази цел
solo5 - майстор
Bat!nkoV явно работиш в ВРВ Дизайн или имаш някой познат
кажи ми как става това с поръчването по зададени размери, че ми е интересно
В Пловдив видях някакъв магазин където продаваха такива мивки
Кажи ми в Бургас къде да ги търся :?

Тема "ПЛОТ ЗА МИВКА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: