• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
bojkob - специалист
с пода мисля, че се справих задоволително добре и за момента невиждам някакви косури!

Ама като ще е цветно такова да е....... нека бъде оранжево!

Относно фугата на Боро, точно за нея четох във форума, че не била много добра! Ще видя да го поизровя къде го четох ......

ето снимки с готов под(малко е мръсничко, но .....):

Прикачен файл

IMAGE_233.jpg
IMAGE_233.jpg (62.25 KиБ) Видяна 4621 пъти

Прикачен файл

IMAGE_236.jpg
IMAGE_236.jpg (56.32 KиБ) Видяна 4621 пъти

Прикачен файл

IMAGE_238.jpg
IMAGE_238.jpg (49.36 KиБ) Видяна 4621 пъти

Прикачен файл

IMAGE_239.jpg
IMAGE_239.jpg (59.96 KиБ) Видяна 4621 пъти
bojkob - специалист
ейййй тоя церезит ще се окаже проблема, хубаво че стана въпрос!

Направо го разкарвам всичкия и си взимам Боро, че станат ли петна ще ходя да застрелям някой!

Познавам и представителя на Церезит и мисля да му звънна да го питам кви са тея боклуци, които продават!
dito - специалист
Петната изобщо не са от фугата, повярвай ми. Вкъщи съм фугирал с него и нямам проблеми (вярно, по стените е, но все пак)
Точно такива петна ми се появиха по пода, след като се бях изкъпал преди да фугирам - плочките много яко се бяха наквасили. Обаче изчаках 2-3 седмици, плочките изсъхнаха, фугирах и оттогава този проблем не се е появявал никъде. На пода и на част от стените съм с Теразид, а на останалата част от стените с церезит Ц40 - никъде не съм забелязал проблеми.
Стигам до извода, че всичко зависи от плочките - или гланцът е калпав, или не е гланцирано до самия ръб на плочката и ако фугата не "захапе" до гланца се мокри между тях.
chapara - майстор
Пич,аз от как съществуват новите матеряли,ползвам поне фуга на "Боро" и такъв вариант с подмокрянето не съм имал(да чукна на дърво),та взимай само това и си гледай кефа.А вече не помня от кога се занимавам с това :?
dito - специалист
Дядо ми, лека му пръст, е фугирал с бял цимент преди 40 г. Досега не е имало проблеми. Фугирай с бял цимент :-D

Сериозно, не си изхвърляй фугата само защото си прочел за проблеми, които вероятно изобщо не идват от нея.
chapara - майстор
dito написа:
Дядо ми, лека му пръст, е фугирал с бял цимент преди 40 г. Досега не е имало проблеми. Фугирай с бял цимент :-D

Сериозно, не си изхвърляй фугата само защото си прочел за проблеми, които вероятно изобщо не идват от нея.
С дядо ти да не сме били колеги някъде,не се майтапя,у нас си е още така.Нали знаете за обущаря :?
bojkob - специалист
аз и не мисля да я хвърлям, а ще се изгиганя някъде да я сменя с друга (сигурно ще взема Боро цветна)!

На Боро съм ползвал гипсово лепило и Теракол флекс за банята и нямам проблеми, така че нека бъде Боро!

А да попитам има ли на Боро готова за полагане?
chapara - майстор
bojkob написа:
аз и не мисля да я хвърлям, а ще се изгиганя някъде да я сменя с друга (сигурно ще взема Боро цветна)!

На Боро съм ползвал гипсово лепило и Теракол флекс за банята и нямам проблеми, така че нека бъде Боро!

А да попитам има ли на Боро готова за полагане?
Не :roll: Има фугафикс след като изсъхне,но него го оставям по желание ,ако иска клиента да си го нанася :wink:И за неговото нанасяне бях писал някъде,няма да се повтарям,за да не ставам банален :wink:
bojkob - специалист
хиляди благодарности за съветите и идейте Ви!

да Ви кажа не съм очаквал такъв интерес към моя проблем и освен, че съм благодарен ще продалжавам да следя форума и където мога да помагам!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "проблем с вътрешни и външни ъгли в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: