• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
bogi_86 - напреднал
[quote="alexiva"]Здравейте,
да изтупаме праха от темата:) Четири години по-късно някой намерил ли е решение на проблема при редене на изпъкнали плочки/релефни/? Имам предвид като тази на снимката. Проблемите са при вътрешните ъгли, външните/ въпреки,че там според мен е решимо ако се пили от задната страна под 45 градуса/, първия ред плочки спрямо пода, лягането на аксесоари, профили на душ кабини и мивки. Вече получих отговор от компетентен майстор да не ги купувам, но ужасно ми харесват и .....Споделете ако имате идея как да се подходи, благодаря![/quot
Здравей, исках да те попитам как направи вънпните ъгли. Понеже и аз си купих релефни плочки които уж нямаше прблем да ги направят под 45градуса, но сега майстора се дърпа а не искам да слагам лайсни.
Изображение
Изображение
Spokoiniq - майстор
Виждал съм лайсна, която вероятно е "Y"-образна, беше обръщане на прозорец с малки стъклени 2/2см плочки, от лайсната се вижда само ръба на едното перо.Твоя човек се дърпа, защото не винаги може да се напасне десена на релефа, така че да съвпада със съседната плочка.
chapara - майстор
Там техниките са други и не са за начинещи. Но и цените и фирите не са по всеки джоб.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "проблем с вътрешни и външни ъгли в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: