Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Dream40 - помощник
Aз за всеки случай съм решил да намажа вътрешната страна на бордюрчето с хидроизлацийка а да става каквото ще.Иначе и аз смятам че ако фаянса е добре направен и добре фугиран като в ъглите е сложен и силикон,сигурно няма да се просмуче вода,но ще се застраховам.
Ето снимки на бордюра който ще обличам и ще се оформи коритцето.
Изображение
Изображение
vidrata - специален-специалист
Ееееее аз не отричам хидроизолацията ама я правя заради спокойствието на клиентите.Ето днес почнах една баня.

Прикачен файл

изолация.jpg
изолация.jpg (63.8 KиБ) Видяна 8118 пъти
Стелко - специалист
vidra аз обработвам вътрешните ъгли винаги и само със силикон, говоря за колегите които фугират след време фугата се напуква и във борда почва да влиза вода ,резултата е плачевен
Dream40 - помощник
Разбира се че се слага силикон във всички ъгли вертикални и хоризонтални.Те церезит предлагат и силикон специален за тази цел в същия цвят като фугина който сте избрали.
chapara - майстор
На мен пък защо ли никога не ми е изпопадвала фуга :?: ,нито на картон,нито покрай дограма :? :cool:
vidrata - специален-специалист
chapara написа:
На мен пък защо ли никога не ми е изпопадвала фуга :?: ,нито на картон,нито покрай дограма :? :cool:
Еееее колега стига де ,само се хвалиш а, една снимка не сме видели на работата ти.
chapara - майстор
vidrata написа:
chapara написа:
На мен пък защо ли никога не ми е изпопадвала фуга :?: ,нито на картон,нито покрай дограма :? :cool:
Еееее колега стига де ,само се хвалиш а, една снимка не сме видели на работата ти.


Скоро,стига да има желаещи.Не съм и предполагал че имам фенове :? :lol: :shock:
Dream40 - помощник
Ето и крайния резултат.Извинявам се за закъснението.

Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
solo5 - майстор
перфектно си се справил :2thumbs:
Dream40 - помощник
solo5 написа:
перфектно си се справил :2thumbs:
Благодаря за адмирацията.
Ако някой го интересува някоя тънкост да пита,ще помагам с каквото мога.Все пак тук получих доста помощ и искам и аз да бъда полезен.

Тема "Баня "Осака"-синя.Любителско изпълнение :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: