Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
[/b]ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ В САЙТА.
РЕМОНТИРАМ БАНЯТА И ИСКАМ ЛУНИЧКИ НА ОКАЧЕН ТАВАН.ЩЕ СЕ РАДВАМ,АКО ТУК НАМЕРЯ МАЙСТОР ДА ОСЪЩЕСТВИ ЖЕЛАНИЕТО МИ. =D>
Любо - специалист
от кой град си търсиш майстор:)
Любо - специалист
сори чак сега видях че си от сф
Виждам че няма мераклии за работа :sad: Моля ви,дайте поне указания за свързването на луните :? Последователно или за всяка от луните да се тегли отделно кабелче от трансформатора? имам и още хиляди въпроси.... :razz:
expander - специалист
Доуточни колко луни искаш да сложиш, по колко вата е всяка. Мощността на трансформатора трябва да превишава със запас от 20-30% процента общата мощност на луните. Ако кабела за всяка луна тръгва от трансформатора, като цяло ползваш кабел с не толкова голямо сечение.
На 50 Вата луна на 12 волта й трябва 1.5 мм2 кабел. Не е нещо сложно, но ако нямаш поне малко опит в областта най-добре си потърси някой да помага.
Do tuk sam napalno saglasna s teb.Ostava i da razbera kak da gi varja da svetiat na dva graga,kato imam 1 klu4 za osvetlenie v momenta.
Ako ima6 jelanie,vazmojnost i umenia da mi varje6,molia te kazvai i da zapo4vame :) Plashtane po dogovorka
kojota - напреднал
Слагш нов ключ с две копченца - едно за единя кръг другото за втория - и си ги вържи паралено луните ! ако не е много голяма банята взимаш два трафа по 150 W - за всеки кръг по един и си ОК ( но както казаха по горе - мошноста зависи от това колко луни ще има вързани към всеки траф !)

успех !

Тема "ТЪРСЯ ЕЛ.ТЕХНИК ЗА ОКАЧЕН ТАВАН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: