Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
tishovalkov - помощник
Здравейте майстори и любители,моля да ми да дете информация за това как се слега праг за душкабина от тези готовите.Смисъл дали първо се реди целия под и по някакъв начин се залепя след това прага или не зная точно,сигурен съм,че ще получа профисионални отговори и съвети благодаря ви предварително и страшно се кефя на този форум http://www.fat-bg.com/
jekasus - майстор
Такъв под се прави с два наклона , към сифона в душ-кабина и към сифона на останалия под на банята и снадката между двата наклона да остане под дъгата. След завършване на баня (лепене,фугиране) наложи на сухо дъгата и рамката на душ-кабината , за да си сигурен ,че всичко си пасва. Лепи се със санитарен силикон.
Time2Burn - специалист
Покупката на подобен праг е някаква шега нали? Това с този праг няма как да стане, и пеи всички случаи не се поставя след залепване и фугиране на плочките, а много преди поставянето на плочките...
jekasus - майстор
Time2Burn явно не си правил бани с такива прагове , май имам снимки и утре ще ги постна тука.
tishovalkov - помощник
аха ок и аз мислех, че ще е след като се завърши всичко и тогава ще се лепи но все благодаря ви мненията
jekasus - майстор
Ако става на въпрос за такъв праг, аз казах как се прави вече
http://jekasus.snimka.bg/architecture/rabota.444050
tishovalkov - помощник
да точно за такъв праг става въпрос благодаря ти много :2thumbs:
Стелко - специалист
залепи си прага с монтажен силикон и се увери че е нивелиран добре успех

Прикачен файл

Снимка0176.jpg
Снимка0176.jpg (8.86 KиБ) Видяна 22160 пъти
Time2Burn - специалист
А какво става когато разликата в нивата е повече от 3-4 сантиметра (нещо обичайно при подобно обръщане на наклоните)
Стелко - специалист
Time нещо си в грешка наклоните в баня са в милиметри

Тема "Праг за душкабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: