Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
jekasus - майстор
На такъв праг става ,имам предвид на другите колеги .
Velio - специалист
Ето до къде сме го докарали в нашата баня. И аз мислех отначало да го правя с някакъв камък...но нещо не уцелихме май много нивата (долу в ляво на снимката слезнахме малко по-надолу, защото иначе щеше да стане много стръмен наклона към сифона ) :lol:
С плочки и лайсни ще да е. За в бъдеще - ще има параван на това място.

П.С.
Не съм майстор. Не правя ремонти. Не претендирам за уникалност...просто показвам още една снимка.

Прикачен файл

IMG_9893_small.jpg
IMG_9893_small.jpg (114.21 KиБ) Видяна 8754 пъти
mitaka_vk - специалист
Стелко написа:
таим сифоните са на хоризонт най-високата то`ка на единия под е най-висока и за другия макс. наклон е 1 см :shock:
Как да разбирам наклон 1 см? Това 1% ли е или е нещо друго?
tishovalkov - помощник
Леле браво на всички ви найстина много добре се справяте и снимките който сте качили много добре се е получило с тези прагове които сте правили и обличли с теракот .Найстина това което искам да направя е за обла кабина и не зная дали ще се получи добре с такъв правен праг и за то се спрях на тези готовите се сега след като виждам как сте се справили мога и да опитам с правен праг ,кабината представлява ето това но без корито а аз такова не искам
tishovalkov - помощник
ето

Прикачен файл

_________________4a5381cc97df0[1].jpg
_________________4a5381cc97df0[1].jpg (52.46 KиБ) Видяна 8718 пъти
Стелко - специалист
има вариант и за обла кабина от плочки

Прикачен файл

badezimmer249800x600.jpg
badezimmer249800x600.jpg (115.38 KиБ) Видяна 8694 пъти
tishovalkov - помощник
и нещо подобно

Прикачен файл

Fusion_oval[1].jpg
Fusion_oval[1].jpg (32.5 KиБ) Видяна 8691 пъти
tishovalkov - помощник
Да Стелко но не се вижда много добре на тая снимка как си го направил как си нарязал плочките на по малки ли или как а лайсните отгоре как си извил така
Стелко - специалист
ами челата са 5см. парчета а `капаците` са 7см. изрязани малко на конус лаисните са обикновени ,има и специални лаистни които се огъват, аз ти препоръчвам акрилната дъга много по здрава е а и по-лесно се почиства
tishovalkov - помощник
да разбрах те но така не си ли личи много снадките и фугичките аз наример банята ми ще е в червено и бяло да речем прага ще е от червен теракот както и пода а фугите който се получават да речем мевду 5 см парчета с какъв фугин да се направяд с червен ли ако основния фугин е бял

Тема "Праг за душкабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: