Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Искам умивалник в тоалетната, която е отделна. Размерите са 0,80 см на 1.05см. Има едно пространство в дъното, където са тръбите и е около двайсетина см. Гледах в Практикер и най-малките мивки са 29 на 35 или 25 на 50см, като при втората батерията се слага отстрани.
Мъжът ми казва,че е невъзможно да се побере тоал. чиния и мивка, но на него хич не му се занимава с моята идея. Затова питам вас - изпълнимо ли е? Ако сложим обикновена тоалетна чиния с автомат за вода вместо моноблок например? Предварително благодаря!!!
крум - специалист
Тесничко е... Направете си първо един идеен проект и вижте как ще се съберат нещата в тоалетната и доколко ще е удобно след това за ползване. (Т.е. дали няма да се блъскате в тоалетната чиния и в мивката, като минавате/навеждате се).

Най-плитката (така ги водят - по дълбочина) тоалетна чиния, която съм виждал при ГОЛЯМОТО търсене за плитка тоалетна чиния, беше 45 см, с долно оттичане.
Виждал съм малки мивки (примерно 15х35) в разни заведения, което ме навежда на мисълта, че такива мивки има, така че останалото е въпрос на търсене.

И последно - ако има къде да се монтира ъглова мивка, ще ви отнеме по-малко от пространството.
(ето една примерна, но не е малка - 35 см)
http://www.kolo.com.pl/produkt_sku_91.html
Благодаря ти! Ще се консултираме и с майстора, който ще прави банята, но май няма да стане :(.
velsi - Почетен майстор
Днес видях на един обект монтирана такава мивка 50х24 см. Много добре изглежда, но май съм виждал и по-малки.

Прикачен файл

DSC00028.JPG
DSC00028.JPG (30.38 KиБ) Видяна 3825 пъти
xepa - помощник
най-малката е 40 х 23 и е с много хубав дизайн :wink:

Тема "Имам си една мечта" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: