Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Гост
Колеги,
имам два въпроса: решил съм тавана в банята и тоалетната да бъде или пръскана мазилка или минерална мазилка. Не искам да обсъждаме предимствата на едната и другата, в сегашното жилище мазилката в банята ми е пръскана и нямам проблем с нея, а минералната и тя е добра. Не съм правил такова нещо до сега, но смятам, че не е трудно и ще го правя сам.
И не съм решил още кое от двете ще бъде, та имам два въпроса:
1. От къде в София мога да си намеря машинка за пръскана мазилка, другого е лесно? Има ли ги по Сточна гара, че там ми е най-близко?
или
2. Ако се спра на втория вариант: как точно се прави минералната мазилка? След като нанеса теракола и мрежата, какво следва и както точно се прави? :wink:
masteradmin - майстор
Навсякъде на сточна има машинки за пръскана мазилка. Едни кръгли метални с дръжка отстрани, но да знаеш че самата мазилка беше засукана (бял цимент, мраморно брашно Ц200 и не помня какво още. А колкото до минералната мазилка тя вече е голям майсторлък - незнам дали ще се справиш сам. Нека някой, който я е слагал да каже. Аз имам в коридора слага ми я майстор при нея стената трябва да е идеално гладка.
TACHO - специалист
В Бриколаж продават готова смес за пръскана мазилка, иначе съм чувал може да се направи и само с бял цимент и Ц200.

Тема "Мазилка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: