Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
vesel - специалист
Аз правих моята баня с влагоустойчив ГК на конструкция. Фугите - както са казали колегите, фугопълнител за влаго. Там, където обособих душ кабина преди плочките е положена хидроизолация, по ъглите - специална лента за хидроизолация.
yanis7373 - специалист
Благодаря на всички за съветите, ще ги лепя стените само дето ми е доста тясна банята(155х170) и как ще нанасям топките ще му мисля! Ще качвам снимки после и ако има нещо в процеса на работа ще питам
lakosste - специалист
Най-добре попитай комшията си. :-D
yanis7373 - специалист
vesel написа:
Аз правих моята баня с влагоустойчив ГК на конструкция. Фугите - както са казали колегите, фугопълнител за влаго. Там, където обособих душ кабина преди плочките е положена хидроизолация, по ъглите - специална лента за хидроизолация.
Колега имаш ли някъкви снимки, в процеса на работа, от твоята баня с картона ?
freeqwerty - специалист
yanis7373 написа:
vesel написа:
Аз правих моята баня с влагоустойчив ГК на конструкция. Фугите - както са казали колегите, фугопълнител за влаго. Там, където обособих душ кабина преди плочките е положена хидроизолация, по ъглите - специална лента за хидроизолация.
Колега имаш ли някъкви снимки, в процеса на работа, от твоята баня с картона ?
Както ти казаха по-горе+ трябва ти мастар и точен нивелир.
vesel - специалист
yanis7373 написа:
Колега имаш ли някъкви снимки, в процеса на работа, от твоята баня с картона ?
За съжаление нямам снимки в процеса на работа. Тук във форума има достатъчно инфо за почти всичко. Най-големият зор беше, че ремонта на банята и тоалетната го правих без да напускаме жилището. Няма да забравя как една нощ лепих полипропилен до 4 часа :shock: По-късно стария кенеф беше подвижен, като работя го махам, после го връщам :roll:

Преди
Изображение

Изображение
След
Изображение

Изображение
batmiti - напреднал
Какви точно дюбели се ползват за дюбелиране
на лепен гипсокартон ? В панел ?
lakosste - специалист
За какво ще служат дюбелите?
batmiti - напреднал
За презастраховка .
Pooh - майстор
Питам и тук, защо не се дюбелират и плочките за презастраховка - тежат повече от гипсокартона?

Тема "Гипскартон за стени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: