Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте, майстори!
Първо, искам да се извиня, ако съм объркал мястото на темата!

Ето, че и аз се реших на ремонт в банята. Но се нуждая от вашата помощ. Какво ще ми препоръчате - импрегниран водоустойчив гипскартон, или водоустойчив депрон (казаха ми, че имало такъв)... Не съм много вещ в строителството и се надявам да ми помогнете... Мислил съм, да ползвам гипскартон, който ще бъде по стените и ще скрива тръбите. А за тавана... Мисля да е хънтър-дъглас с осветление тип "звезди".
Възможно ли е да напишете колко струват гипскартона и хънтър-дъгласа? И някакъв снимков материал със свежи идеи за баня?

Ами засега е това... После ще пиша пак. Благодаря ви за отделеното внимание и ви пожелавам приятна вечер!
velsi - Почетен майстор
Сакън не се занимавай с Депрон!
chenks - специалист
Аз правя бани на клиенти, но не в България, така че от тук може да има някакава разлика в изсикванията.
Тъй като всички бани са мноооооого стари и след като сваля старите плочки стените са на дупки, неравни с много извивки. За да имам гладка повърхност без да правя мазилка, обличам цялата баня с гипскартон 12.5 мм. Лепя го за старата мазилка с лепило за гипскартон и допулнително с види и дюбели. Според банята може цялата да е да облепена с плочки от което следва, че няма да имаш никакъв проблем. Само тавана се боядисва с латекс за баня и кухня. Гискартона е мн здрав, така че давай смело не му мисли. Ако все пак искаш да сложиш нещо допълнително тука майстора е показал еднно душ корито.......

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... c&start=15

Тема "Ремонт на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: