• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 37
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
nikolaytatarov - специалист
И аз да попитам ,че имам много неясноти.Така показаното ниво достатъчно ли е да не прелива водата , ако е пусната докраи.Има ли смисъл да се прави по ниско от 1 см.,примерно 2-3 до 4 см.,нещо като презастраховане .
chapara - майстор
nikolaytatarov написа:
И аз да попитам ,че имам много неясноти.Така показаното ниво достатъчно ли е да не прелива водата , ако е пусната докраи.Има ли смисъл да се прави по ниско от 1 см.,примерно 2-3 до 4 см.,нещо като презастраховане .
Водата няма да прерлива, ако дебита на течащата вода може да се поеме от сифона, т.е. сифона да е съобразен.За дълбочина няма да е удобно, ще се получи праг, но стига да има дълбочина на сифона и такова желание може :wink:
nikolaytatarov - специалист
То ясно че това дето изтича трябва да е винаги по малко ит това дето се оттича,но аз нямам никакъв опит в тази сфера и не мога да преценя,а сифона ще е линеен български 80см,иначе височина за 2 -3 см маи има но повече ме дразни да виждам бани с перваз от тия по 10 см,твоето решение е по елеганто но при едно леко подпушване на сифона нямали да прелее на другото ниво,аз не предвиждамда слагам втори сифон.
jekasus - майстор
Идеята с под на две нива е да няма стъпало или праг.
nikolaytatarov - специалист
Ами именно,ориентирал съм се към този вариан ,защото не ми харесват первазите.Тва което ме вълнува е дали е надежден или да увелича разликата в нивата с 1 -2 см.
nikolaytatarov - специалист
Insomnia написа:
Благодаря за отговора. Схванах идеята.
Здавеи на същата вълна съм ,даи малко отзиви ако си свършил с банята как е пода на две нива ,искам да ползвам лентов сифон ,но ме убеждават да понижа нивото още малко
chapara - майстор
Ами до сега няма оплакал се :-D
andro440 - майстор
chapara написа:
Ами до сега няма оплакал се :-D
Здравей /Чапъре / Предварително се извинявам ,че нахълтвам в темата ,но и аз имам доста практика -/в банята / нека да запазим добрия тон и да откоментираме ,кое е добро и кое не ! да изкажем професионален опит и хора ,които са решили да пробват сами -....да си направят -банята ....ДА ИМ БЪДЕМ ОТ ПОЛЗА-! не пиша в тази тема /за банята/по ред причини и няма и да пиша ,.не ,че не мога да пусна тема -НЕ искам !защото ,не ми харесва отношението на колегите ..естествено е ,че всеки си има собствен и изграден начин за изпълнение и всеки смята ,че ТОЧНО ,неговия начин е най правилен -аз не мисля така и съм отворен ,както ,към идеии -така и към порицание -старая се да бъда ползотворен -а не ,да си правя реклама -точно ТУК! на мен реклама не ми трябва !ядосвам се ,когато чета глупости ,за неща ,които всеки ден работя и са ми ежедневие ....или пък ,някой ,който не е намерил реализация в собствения си град ...и отишъл да лепи плочки в антрактида ,и ръси мозък . искам да помогна на един човек ,който има голямо желание да се справи сам -съгласен ли си тук, в ТВОЯТА тема да му помогнем ,който с каквото може и да спорим ,кое е добро и кое не? радвам се ,че има хора ,като теб и приеми добрия ми тон -в банята съм -уникален ....и трудно някой може да ме опровергае...! говоря от гледна точка на професионалист ,без да се заяждам ,защото тук не е място за реклама на за майстори -а направи сам ! ето ме и мен -аз не се крия напиши в гугъла /andro-rz/ iили за по лесно -кликни направо тук
http://andro-rz.narod.ru/
http://andro-rz.alle.bg/
желанието ми е единствено едно-да бъдем полезни ...с грешките и успехите си -ако си ме разбрал -Благодаря! ...ако не си ! значи не искаш да помогнеш на начинаещите :)
jekasus - майстор
andro440, точно в този раздел на форума не се плюем много :-D реално погледнато - фаянсаджия на фаянсаджия око не вади :-D Ако имаш нещо интересно, казвай, иначе ............ просто ля - ля :-D
chapara - майстор
andro440 написа:
chapara написа:
Ами до сега няма оплакал се :-D
Здравей /Чапъре / Предварително се извинявам ,че нахълтвам в темата ,но и аз имам доста практика -/в банята / нека да запазим добрия тон и да откоментираме ,кое е добро и кое не ! да изкажем професионален опит и хора ,които са решили да пробват сами -....да си направят -банята ....ДА ИМ БЪДЕМ ОТ ПОЛЗА-! не пиша в тази тема /за банята/по ред причини и няма и да пиша ,.не ,че не мога да пусна тема -НЕ искам !защото ,не ми харесва отношението на колегите ..естествено е ,че всеки си има собствен и изграден начин за изпълнение и всеки смята ,че ТОЧНО ,неговия начин е най правилен -аз не мисля така и съм отворен ,както ,към идеии -така и към порицание -старая се да бъда ползотворен -а не ,да си правя реклама -точно ТУК! на мен реклама не ми трябва !ядосвам се ,когато чета глупости ,за неща ,които всеки ден работя и са ми ежедневие ....или пък ,някой ,който не е намерил реализация в собствения си град ...и отишъл да лепи плочки в антрактида ,и ръси мозък . искам да помогна на един човек ,който има голямо желание да се справи сам -съгласен ли си тук, в ТВОЯТА тема да му помогнем ,който с каквото може и да спорим ,кое е добро и кое не? радвам се ,че има хора ,като теб и приеми добрия ми тон -в банята съм -уникален ....и трудно някой може да ме опровергае...! говоря от гледна точка на професионалист ,без да се заяждам ,защото тук не е място за реклама на за майстори -а направи сам ! ето ме и мен -аз не се крия напиши в гугъла /andro-rz/ iили за по лесно -кликни направо тук
http://andro-rz.narod.ru/
http://andro-rz.alle.bg/
желанието ми е единствено едно-да бъдем полезни ...с грешките и успехите си -ако си ме разбрал -Благодаря! ...ако не си ! значи не искаш да помогнеш на начинаещите :)
Специално аз нищо не разбрах на къде биеш? Прочетох написаното от теб три пъти!!! аз не намирам за какво да споря. Иначе специално аз колко съм помагал нямаш представа. Като започнеш от обяснения във Форума, на лични съобщения и дори рязане на плочки у нас на непознати за без пари. Та по конкретно кажи за какво става въпрос. Изключително уважавам почина "Направи си сам" и за това съм тука. А кой колко може..... :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 37

Тема "Понижаване на ниво в душ кабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: