• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 37
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
p.v.x - майстор
Аз не му разбирам , та да попитам.

Тази плочка , умишлено ли е поставена така.Не можеше ли да се спре до подовата лайсна , която очертава кабината.
:rock:

Прикачен файл

037147176.jpg
037147176.jpg (63.79 KиБ) Видяна 2785 пъти
chapara - майстор
Съвсем умишлено, по желание на клиентката, а клиента винаги има право :roll: :wink: :-D
Гост - специалист
p.v.x написа:
Аз не му разбирам , та да попитам.

Тази плочка , умишлено ли е поставена така.Не можеше ли да се спре до подовата лайсна , която очертава кабината.
:rock:
Сам казваш, че не разбираш, пък се обаждаш.
Чапара нема да го учиш! Той има Фкус! Клиентете не разбират! Нищо, че плащат и поръчват музиката. Негова е работата да ги убеди, че немат Фкус и са тъпанари.
p.v.x - майстор
chapara написа:
Съвсем умишлено, по желание на клиентката, а клиента винаги има право :roll: :wink: :-D

Гост написа:

Сам казваш, че не разбираш, пък се обаждаш.
Чапара нема да го учиш! Той има Фкус! Клиентете не разбират! Нищо, че плащат и поръчват музиката. Негова е работата да ги убеди, че немат Фкус и са тъпанари.
Извинявам се , че попитах.Търсех градивност във въпроса си.

Такива като мен , без Фкус , все такива въпроси ни интересуват - Градивни.

:rock:
chapara - майстор
Не се карайте, че ми спамите в темата. Аз отговорих на въпроса, а и вече се уморих цял живот да ги убеждавам клиентите :-D
jekasus - майстор
рашкета написа:
Чап, искрено се надявам ВиК-то да го е правил някой друг..
Той си има ВиК-майстор... И аз отдавна съм ги отписал, както и другите ...
Моя въпрос за вътрешни ъгли в банята, знам каква излишна играчка са и за това ми интересно? :-D
chapara - майстор
jekasus написа:
рашкета написа:
Чап, искрено се надявам ВиК-то да го е правил някой друг..
Той си има ВиК-майстор... И аз отдавна съм ги отписал, както и другите ...
Моя въпрос за вътрешни ъгли в банята, знам каква излишна играчка са и за това ми интересно? :-D
Точно така имам си чивек за ВиКто, ма най ме кефи че кърти всичко с чирак и си изнася боклука, а аз влизам на чисто, ако може така да се каже-чисто. Раш, знам за какво говориш, висях му на главата, мерих , струвах, ама два сифона в една паюжина никога повече. :!: :-D
Гост - специалист
Хубаво е майсторите да се стремят да убедят клиентите какво е по-добре за тях, но в повечето случаи гледат на тях самите как ще им е по-лесно. В тая баня всички майстори от десет кладенеца ще събират вода само и само да се съгласи клиента сифоните да не са два, а да е само един.
А два сифона в една паюжина няма нищо лошо. В душ-кабината е ясно- не може без сифон. А водата извън кабината къде ще отиде?
А към врабецО- "Фкус" нарочно съм го написал така. Няма нужда от поправяния в червено.
nikolov333 - майстор
chapara написа:
... два сифона в една паюжина никога повече. :!: :-D
Точно мислех, че това е големия зор.. Май единствения начин да стане прилично е да се фиксират сифоните при редене на плочките за да се съобразят с фугите им, но това едва ли някой някъде ще се наеме да го прави..освен ако не си го правя у нас :-D
chapara - майстор
nikolov333 написа:
chapara написа:
... два сифона в една паюжина никога повече. :!: :-D
Точно мислех, че това е големия зор.. Май единствения начин да стане прилично е да се фиксират сифоните при редене на плочките за да се съобразят с фугите им, но това едва ли някой някъде ще се наеме да го прави..освен ако не си го правя у нас :-D
Да но клиента като иска да види цялостна хидроизолация и тогава плочките, как да стане, а и как се фиксират до милиметъра сифоните в тази обстановка:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Има начини и те се виждат на другите бани с понижени нива, но когато клиента е вироглав :-D Въпроса обаче е че той си харесва нещата в този вид и като се сложи паравана още повече...

Ето го добрия вариант, но когато те оставят да твориш:
Изображение

Изображение
:wink:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 37

Тема "Понижаване на ниво в душ кабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: