• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 37
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
jekasus - майстор
Сега се загледах... Какви са тръбите за чистата вода? Не е ППР със сигурност.
chapara - майстор
jekasus написа:
Сега се загледах... Какви са тръбите за чистата вода? Не е ППР със сигурност.
Не е :-D , ама заварено положение с продължение и строг пиез за промяна в зададеното положение :cool:
jekasus - майстор
Понеже ми позволяват да променям дизайнерски проекти по своя начин и си правя, каквото си искам...
Лайсната е цяла, прегъната на ъглите.
още един под от мен -

Прикачен файл

IMG_1206.JPG

Прикачен файл

IMG_1204.JPG

Прикачен файл

IMG_1202.JPG
EDI - майстор
Страхотно изпълнение.Тънка и изпипана работа. :partyman:
p.v.x - майстор
Сега в момента дървото(имитацията) е актуално.
Много добре се е получило.
Но винаги може и по добре.
Staio1 - специалист
Е, страшни сте. И аз глася да го правя по този начин, само от снимките не става ясно паравана в по-ниската част плътно до лайсната ли се монтира или върху самата лайсна? След това слагат ли силикон , предполагам че няма нужда, но да попитам хората които знаят. Много бих ви бил благодарен ако ми отговорите, а ако и някоя снимчица пуснете точно на монтиран параван по отблизо долу при лайсната направо ще има и ракия. :partyman:
Гост - специалист
Кофтито на тези понижени нива е това, че дълбочината е само колкото е лайстната- 10 мм.
И- малко е. И аз залитнах по тая мода и ми се иска да беше малко по- дълбоко. Малко да се намали дебита на оттичане в следствие на натрупване на косми и нечистотии в сифона и гледай купон...Не напразно бордовете за душ- кабините ги правят повечко сантиметри- не е за да се спъваш само в тях.
Staio1 - специалист
А иначе как става монтирането къде ляга паравана на високата плочка ли?
Гост - специалист
Ако е неподвижен- ясно е,че на високата. Ако е врата- по- удачное да е в ниското. за да се стичат водните капки вътре в коритото
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 37

Тема "Понижаване на ниво в душ кабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: