• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
Поради интерес на колеги,за нещата в една тема тук ще пусна отделна такава,за да не оспамваме там.Бях обещал снимки ето ги,ако има интерес ще има и коментари :wink:Ккабината ще бъде монтирана направо на пода и ще по поръчка от собственика :wink:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Друга такава:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Идея за таван,гипскартон,мазилка.

Темата ми не е за реклама, а за идеи на начинаещи и не чак толкова :wink:
chapara - майстор
vekarata написа:
Фирма Нолина. ПВЦ хътър. http://www.nolina.bg/index.php?id=42
Ти ева простотията :axe: :butthead:
Последна промяна от chapara на ср яну 12, 2011 6:45 pm, променено общо 1 път.
vekarata - специалист
Което не умееш да првиш,наистина ти изглежда глупаво.Първо се научи и тогава давай акъл.
сола 180 - специалист
По принцип изпълнението на Чапара ми харесва.Тея пласмаси не ги знам ама не бих сложил нито на мен нито на клиенти.


Ама верно ми липсвахте 2-3 дена. :lol: :lol: :lol: :lol:
Чапар що така грубо бе мен????
chapara - майстор
сола 180 написа:


Ама верно ми липсвахте 2-3 дена. :lol: :lol: :lol: :lol:
Чапар що така грубо бе мен????

Защото можеше да не си прави реклама на скапаните пласмасарии,точно в моята тема :axe:
Не мога да разбера от къде толкова неграмотен народ :?: Ми кат искаш да рекламираш някаква стока ,пусни си тема :-D ,ма от де толкова ъкъл,а и рекламите не се толерират.Пуснал съм снимки като идеи за хората,който ги харесва си ги прави,който не си слага коритУ,такива каквито за година и половина се сменяват. :mrgreen: Ма кофти е като прецакаш на някого бизнеса,е прецаквам го.А и хората са доволни :rock:
vekarata - специалист
chapara написа:
сола 180 написа:


Ама верно ми липсвахте 2-3 дена. :lol: :lol: :lol: :lol:
Чапар що така грубо бе мен????

Защото можеше да не си прави реклама на скапаните пласмасарии,точно в моята тема :axe:
Не мога да разбера от къде толкова неграмотен народ :?: Ми кат искаш да рекламираш някаква стока ,пусни си тема :-D ,ма от де толкова ъкъл,а и рекламите не се толерират.Пуснал съм снимки като идеи за хората,който ги харесва си ги прави,който не си слага коритУ,такива каквито за година и половина се сменяват. :mrgreen: Ма кофти е като прецакаш на някого бизнеса,е прецаквам го.А и хората са доволни :rock:
Не правя реклама,а изпълнявам желания на клиенти.И друг път си мери тона.Няма велики майстори,има некадърни изпълнители.
chapara много благодаря за идеята!
Според теб дали ще се получи с обикновен сифон, че лентовите малко скъпички идват (поне за мен де... :sad: )
jekasus - майстор
Слагаш сифона в този ъгъл.

Прикачен файл

022050878.JPG
1
022050878.JPG (62.84 KиБ) Видяна 20834 пъти
jekasus благодаря и аз така мислех че трябва да е, ма да си питам.. :)
А по отношение на лентовите сифони гледах, че ги рекламират че се слагат откъм "сухата част" за да обират (уж) всичката вода и да не се слага параван... На тази картинка понеже е ъглово ще трябват евентуално два, нещо такова:
Прикачен файл:
022050878.JPG
022050878.JPG (65.43 KиБ) Видяна 20832 пъти
Та се чудя дали някой го е виждал (или правил) по този начин и какъв е ефекта...
То аз какъвто съм кит и всичко оплисквам в банята (въпреки стъкления параван)... ама да си питам :)

П.С. chapara извинявай, че ти драскам по снимката, не е от неуважение! :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37

Тема "Понижаване на ниво в душ кабина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: