Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
baharkadirov - специалист
Моля за съвет.....от знаещите...Мога ли да залепя ре4ен камък в банята...като декорация ...съ4етание с фаянс.....Има ли специален (флекс) метод на полагане....и евентуална обработка на камъка след това...
boreto1 - специалист
baharkadirov написа:
Моля за съвет.....от знаещите...Мога ли да залепя ре4ен камък в банята...като декорация ...съ4етание с фаянс.....Има ли специален (флекс) метод на полагане....и евентуална обработка на камъка след това...
Има си камък за баня със същият ефект ,потърси в нета има добри варианти и цените са идеални
boreto1 - специалист
Ето един евтин вариантИзображение
Естественно стените трябва да са ти прави и лепилото на гребен ,става много добре като ефект .
baharkadirov - специалист
Камъкът ,който аз го имам...е снежнобял...овален....и сплескан...(ще се опитам да ка4а снимки утре)...и мисля,4е ще ми е по-лесно с фугирането...(ако въобще се фугират)...А...дали ще успея да ги закрепя по някакъв на4ин...примерно върху стъклофибърна мрежа ...както продават готовите...
svetliopi44 - Чирак...
Можеш да го залепиш с боро флекс бял ... става здраво и няма да ти се налага да фугираш
baharkadirov - специалист
клип4ето ми хареса......благодаря....
svetliopi44 - Чирак...
Тея мадами ще ни вземат хляба... :-D
Като ги гледам как бързо бачкат ,мисля да се отказвам от занаята ... явно неставам вече .... :lol:
boreto1 - специалист
svetliopi44 написа:
Тея мадами ще ни вземат хляба... :-D
Като ги гледам как бързо бачкат ,мисля да се отказвам от занаята ... явно неставам вече .... :lol:
[-X
baharkadirov - специалист
Прикачен файл:
181716_196346043728508_100000593410533_700606_7832396_s.jpg
181716_196346043728508_100000593410533_700606_7832396_s.jpg (5.81 KиБ) Видяна 10006 пъти
Ето какво представляват.....моите "ре4ни" камъни....а всъщност са събрани от плажа край Варна

Тема "речен камък в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: