Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
remarek - специалист
Здравейте! Имам следния проблем. Стенния комплект, който е за смесителя се оказа,че е леко осукан и дясната резба сочи леко надолу. Но това го забелязах, след като вече беше нанесена мазилката и залепени плочките. Сега десния сочи леко надолу, което не беше проблем за свързване на батерията. Но за да е тя хоризонтална, десния ексцентрик трябва да е максимално нагоре, а левия максимално надолу и така лявата декоративна капачка не можа да покрие цялата дупка на плочката. В горната част си личи отвора към 5-6 мм. Бих искал да ми кажете как мога да скрия тази дупка? Благодаря!
ebahti - майстор
С по голяма капачка или като запълниш дупката с подходящ цвят фугомаса. Моля! :)
сола 180 - специалист
Ами ако беше питал предварително щяхме да ти кажем как се прави.Сега каквото и да направиш ще изглежда грозно.
chapara - майстор
Има различни ексцентрици,и защо на водопровода не сложихте комплект за смесител :?
novgradski - специалист
..може примерно две фланчета от неръждавейка-огледална ламарина(лицето винаги е облепено,с нещо като тиксо- и се маха след изработката) б=1....2мм с по-голям диаметър от тази на розетките,и залепени съосно на розетките(които се навиват и ги притискат)
jekasus - майстор
От 15:02 до сега щях да махна плочката, да нивелирам изводи за смесителя, да лепна новата плочка с добре изрязани отвори, да фугирам и да сложа смесителя. Всъщност даже ще остане време за някоя друга бутилка бира :-D
masterval - майстор
jekasus написа:
От 15:02 до сега щях да махна плочката, да нивелирам изводи за смесителя, да лепна новата плочка с добре изрязани отвори, да фугирам и да сложа смесителя. Всъщност даже ще остане време за някоя друга бутилка бира :-D
Човече, това са 4-6 бири, плюс двете, които пиеш по време на работата, дано не пиеш загорка..
А иначе само това е начина да се скрие аралък от 5 мм.
Но аз бих разбил всичко необходимо, за да освободя целия комплект (ако е работено с ППР), връзвам батерията, подпирам оттук, подлагам оттам, нивелирам... и тогава "замонолитвам" :wink:
jekasus - майстор
Допълни краткия ми пост :-D
Загорка и Болярка забравени отдавна :-D. Предпочитам Мариан да ми дойде на гости с бирата.
сола 180 - специалист
Само от "синята" на ЛИДЪЛ.Безалкохолна е, и не влияе на качеството.
Инак мастервал е дал най-лесния начин за решение.

Тема "батерия за душ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: