Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
uBoTo - помощник
Здравейте! Преди години бяха ни подарили въпросния душ, който върши доста добра работа - пести вода и има добра капкова-струя. С годините е изтърван много пъти и му дойде времето да се счупи изцяло. Беше лепен много пъти, но вече и това не може да помогне. Преди години се продаваше в някой магазин на *ШОП фирма, но беше преди години. Виждал съм ги и на изложение във Варна, но беше доста отдавна... В интернет се разрових и открих, че се произвеждат от Сръбска фирма, но за жалост нямат вносител за България (поне така ми отговориха сърбите). Нямат и магазин в Европейския съюз, а изпращането от Сърбия до тук ще излезе скъпо и трябва да се освобождава от митница. Въпроса ми е дали някой има информация относно тези душове или нещо подобно - дали е виждал да се продават, къде, на каква цена. Марката е AQUATICA , модела е Monsoon Excel Shower. Ще съм благодарен за информация!
В интернет намерих следните статии и информация за душа:
http://www.aquatica.eu/products/monsoon-shower/ - официална страница на производителя
http://www.laguna-ocean.ro/index.php?cmd=monsoon - румънски представител, от когото не получавам отговор на e-mail

П.П.: Съжалявам за качеството на снимките.

Прикачен файл

dush3.jpg
dush3.jpg (55.9 KиБ) Видяна 5905 пъти

Прикачен файл

dush2.jpg
dush2.jpg (57.67 KиБ) Видяна 5905 пъти

Прикачен файл

dush1.jpg
dush1.jpg (54.97 KиБ) Видяна 5905 пъти

Прикачен файл

dush.jpg
dush.jpg (76.67 KиБ) Видяна 5905 пъти
torbalan - Дървен философ
ами направи си една екскурзия до сърбия и си напазарувай каквото ти трябва :)
uBoTo - помощник
Не мисля, че мога да видя кой знае какво там, а и предпочитам да посетя някое друго място :)
torbalan - Дървен философ
...еее ти си знаеш :)


ама нищо не пречи да питаш на сайта им кой е най-близкия до границата магазин и да скокнеш до там, след като продукцията им ти харесва :)
uBoTo - помощник
Проблемите са два - не съм близо до Сърбия (по-конкретно съм от Варна), а и нямам международен паспорт, за да вляза в Сърбия.
kirofabv - специалист
Вие не се чувате кво говорите обаче. :axe: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
uBoTo, пиши им дали може да ти го изпратят, ако не - да ти кажат кои фирми го продават тва чудо. Ако не те, то поне 30% от фирмите, които го продават ще имат онлайн магазин. Ако обаче си голям карък и нямат, то им драсни по един мейл. Едва ли някой ще ти откаже да викне един куриер и да си продаде продукта. Естествено ще трябва да си го платиш предварително вероятно. Ако го пуснат по пощата доставката ще ти е може би 15-20лв., даже по-малко.
Това е - сядаш с една бира довечера, пишеш 5 мейла и до няколко дни това ще пътува към теб - нищо сложно. :supz:
uBoTo - помощник
kirofabv, първото нещо, което направих е да им пиша. След проверка се установи, че по куриер излиза 100+ евро доставката, което не ме устройва. Сега смятам да им пиша да ми го пуснат по пощата, но ще трябва да видя как стоят нещата с мито, ДДС и получаване. Явно няма друг вариант за сега. Иначе отговора им е, че в ЕС нямат представители, не можах да намеря и онлайн магазин, а и не съм разбрал все още колко ще струва душа. Най-вероятно ще излезе златен накрая ...
torbalan - Дървен философ
едни колеги смятат да се разходят събота до неготин....

я виж имат ли магазин там?
kirofabv - специалист
Ясно... това ще да е някакъв много специален душ.
Включи в запитването дали могат да го пуснат като подсарък или да му обявят по-ниуска цена на митническата декларация. Поне да не се обмитява... да го пишат там 10$ примерно.
uBoTo - помощник
torbalan, доста далече от магазина е това , а и на пощата докато ми отговорят ще минат няколко дни.

kirofabv, той душа не е нищо кой знае какво на външен вид, но за мене лично върши много добра работа спрямо повечето боклуци на пазара. Ще видя как ще се разбера със сърбите, че кореспонденцията ми с тях е доста трудна.

Тема "Търся един душ, но не мога да го намеря никъде :(" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: