Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
marmoz - специалист
Тани написа:
Точно на тази тоалетна няма как да ги видиш птиците. Казва се 3D под и е триизмерна снимка на каквото поискаш. Например океан с делфини в хола.
А дали е така :?
http://smeshki.com/design/830-banya-nad ... hahta.html
Тани - модератор
Не мога да вляза . Иска ми парола . Може и да бъркам но си мисля, че съм виждал тази тоалетна при снимките в албум с 3D подове . Като се прибера ще ги потърся и ще ги публикувам в отделна тема . Даже мога да преместя част от постовете от тази тема.
jekasus - майстор
С Гугъл Хром страница се отваря.
marmoz - специалист
Това е една от четерите бани, намиращи се в пентхаус в мексиканския Гвадалахаре.
15-етажното здание било построено през 1970-та година. По първоначален план трябвало да има два асансьора. Така и обаче вторият асансьор не бил построен и шахтата останала неизползвана. Пентхаус е разположен на последния етаж и една от баните е построена над асансьорната шахта. Дизайнера Ернандес Силва и направил стъклен под, през който се вижда шахтата, пресичаща 15 етажа. Това сигурно е една от най-плашештите бани в света.
Тани - модератор
Това го прочетох, но няма снимка. С телефон с андроид съм.
jekasus - майстор
Мда, през телефона не се отваря, току що проверих. Може би с делфина или опера, но с хромчето или вътрешния не става.
iordigd - напреднал
Уникални са! Много приятна гледка! Благодаря ви!
marmoz - специалист
Супер са :) .Това в хола с водопадите направо кърти =D>

П.П. Някои в България прави ли и на каква цена?
Теди - специалист
Напоследък слагам този тип сифони и ми харесват, само цената им е ...

Изображение
Изображение

Тема "Декоративни решетки за подови сифони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: