• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
mupk0 написа:
Окей. тея дни ще покажа резултати :) Живот и здраве до петък трябва да може да ходя по замазката . Банята ще се ползва доста слабо и затова и изолацията няма да е "тежка" . Лятото ще се ползва и то не всяка седмица ( уикенд),а зимата я 1-2 пъти :) Помещението под банята е тоалетна и тя е с ламперия навсякъде. дори и да избие леко няма да е проблем.


А аз предложи тази лента от клипа , защото в упътването в сайта на Исомат пише използвайте Стъклофибърна или полиестерна лента . Затова и това предположих ,че става
Колко метра ти трябват :?
mupk0 - специалист
Утре ще ходя до вилата и ше измеря. Около и малко над 20м. Днес видях ,че в хипермаркета до нас има геотекстил 2.20 широк 500гр за 11лв линеен метър. От него ще взема и ше си нарежа ленти :)
chapara - майстор
ОК, мислех друго нещо, но щом си решил проблема....
mupk0 - специалист
Вчера я направих..взех течна гума на Вълков и Руселин за лента ( казаха ,че е специалнл за това) . Стана добре сякаш :)


Ето малко материал : ( клик за уголемяване )
ИзображениеИзображениеИзображение
bulhomes2 - майстор
Не ти се получава с клика за уголемяване. Не можа ли да я вкараш в поста?
jekasus - майстор
Успях да прочета, че чичото ти е производител на плоскости, та кажи му да помисли за различни дължини за продажба, а не само тъпото 260 см.
bulhomes2 написа:
Не можа ли да я вкараш в поста?

Прикачен файл

Yf93AI.jpg

Прикачен файл

ENQiSl.jpg

Прикачен файл

27yXr7.jpg
velinsl - специалист
Аз лично бих "ковал" ПВЦ-лампенията директно за гипскартона.

А какво мислите за ПВЦ-панели върху конструкция за гипсакортон(без гипакартон защото санитарният ми възел б+т е изключително малък)?
шоп - майстор
Ако зад пвц панела няма 1-2 слоя гипс картон бие на кухо, подава, огъва се... според мен не е работа.
mupk0 - специалист
Извинявам се за поста ,но го пиша от телефона. Нямам лаптоп или компютър около мен и всичко е през телефона.

Относно плоскостите...не знам как е при вас ,но в Стара Загора идват на палети по 6м и тук ги разкрояват и препакетират доколкото съм запознат. Не съм влизал в цеха с години ,но четвъртък ще влизам. В нашият случай ще ги тежем на 3 парчета по 2м
redlabel - помощник
Здравейте! Има ли някой активен по темата :-)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Тема "PVC ламперия или фаянс в банята?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: