• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
diterh - напреднал
Комплекта който поръчах е без вградения ароматизатор и шумоизолиращата подложка-330 лв.Човърка ме обаче мисълта за подложката. Каква е по-точно ролята и? Струва 24лв и мога да я поръчам отделно. Ще пасне ли на Видима-чинията (w705501), и дали няма да стърчи навън? Ако евентуално пасне, ще ми спести ли хлепането със силикон? :?
chapara - майстор
diterh написа:
Комплекта който поръчах е без вградения ароматизатор и шумоизолиращата подложка-330 лв.Човърка ме обаче мисълта за подложката. Каква е по-точно ролята и? Струва 24лв и мога да я поръчам отделно. Ще пасне ли на Видима-чинията (w705501), и дали няма да стърчи навън? Ако евентуално пасне, ще ми спести ли хлепането със силикон? :?
Подложката е за обезшумяване.Монтираш чинията с нея и после това което стърчи го изрязваш с макетно ножче под 45*.Пускаш тънко силикон м/у чинията и фаянса , само за уплътняване, за да не влизат нечистотии и си готов. Ако се наложи подмяна на чинията се демонтира по-лесно :wink:
diterh - напреднал
Комплекта вече пристигна. Ще поръчам и подложката, въпреки че не можах да разбера, какво точно обезшумява. Вместо да се реже с макетен нож след монтажа, не може ли да се наложи на чинията, да се очертае и да се изреже прадварително. Струва ми се, че така ще е по лесно. Освн това ми е любопитно, къде е произведено, защото никъде нищо не пише.
Здравейте,
изключително съм възмутена от сайт - formabania.bg , включително и от магазина им срещу ВМА в София. НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАМ. Решихме да си вземем структура за вграждане на Villeroy and boch - голяма грешка - НЯМАТ СЕРВИЗ в България, а пък в магазина обещават 15 години гаранция !
НЕ СИ СТРУВА СКЪПАТА ЦЕНА СЛЕД година и половина ползване се развали! НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА!
Последна промяна от Virtex на чет апр 05, 2018 10:15 am, променено общо 1 път.
Причина: анти-реклама?
Antonii - майстор
Аз скоро си монтирах подобно система на Грое.
Ако следвате всичко както е описано на картинките става много лесно.
Там е показано как се монтира и шумоизолиращата подложка, начина е точно този който са ви казали по-горе.
Аз ползвах по-евтина за 10лв, но непомня на коя фирма беше.
jekasus - майстор
Майсторка22 написа:
се развали!
Какво се развали?
Или просто антиреклама на определен сайт? :?
  • 1
  • 2

Тема "Избор на структура за вграждане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: