• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
nanobanano - специалист
3 ще се виждат иначе сигурно ще се режат повече.Пък и с клещите докато му хване цаката... В случая най-добре и евтино с диск за неметал.
nikolson - майстор
И пак опираме до машинка за плочки, щото няма да има прах, по-бърже, по гладко...
mtech - помощник
Днес взех диамантина, преди малко даже я пробвах, много по-добре стана отколкото си мислех. Диамантината я взех за 10 лева, марката е HM Mullner. Първо минах през Praktis там имаше само на Bosch и мислех да взема 1 универсална, но реших да мина през железарията до Praktis. Там ми предложиха тази, пишеше си всичко на немски на нея и затова може би я взех. :lol: Оказа се че върши много добра работа.
vgeorgiev - специалист
Здравейте,

Стара е темата, но не намерих по-подходяща.
Останаха ми доста плочки от тоалетната и реших да наредя на балкона.
Всичко е наред за сега с реденето. Рязах ги с ъглошлайфа и диск за неметал. :-D Купих и первази от същата серия.
Въпроса ми е как да ги свържа в ъглите. Нямам машина, с която да ги резна на 45 градуса, а и не съм сигурен, че ъглите на терасата са прави. Някоя идея ? :?

Прикачен файл

IMG_20160605_141400.jpg

Прикачен файл

IMG_20160605_175308.jpg
VLADO66 - майстор
Няма нужда да ги режеш на ъгъл.Застъпваш ги като се стараеш рязаното да бъде застъпено/да не се вижда/
vgeorgiev - специалист
Благодаря за отговора. А варианта без застъпване добър ли в ? Имам предвид да ги опра в ръбовете ... Дали ще е стабилно ?

И в двата случая фаските няма да съвпаднат.
VLADO66 - майстор
Няма смисъл, а и ще ти бъде по-трудно
  • 1
  • 2

Тема "Рязане на гранитогрес" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: