• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
plamen6703 - майстор
С повечето майстори, които са ми работили сме почти роднини и даже майстори с майстори съм помирявал :lol: Звъни дъщерята и ми казва - Тате, идвай, че паркетчиите ще бият фаянсаджията :) Поръчали да им остави 10мм. разстояние накрая и като го питали защо не е оставил разстояние, казал им, ако сте майстори не ви трябва това разстояние... :) оправихме разминаването на една голяма маса в края на деня :-D
Важното е да се върши работа и майсторите и домакина да са доволни от резултата :partyman:
chapara - майстор
chapara написа:
Два бона с первазите за 10-12 дни + Чирак :-D :roll: :wink: Чирака - 50 кинта, а в тия 10 -12 дни има една събота и неделя в които се почива по закон и кодекс, а се работи по 8 часа. Всички матеряли на три метра от помещението. :-D
Чирака, сметна ли надниците :?: :-D :lol: :-D :lol: :-D :lol:
Chefo77 - майстор
Вероятно се съвзема от шока от цената, която е дала Али на онези кожодери за 7 дни мотане ...
Гена, не му обяснявай на експерта, че има технологично време, той джибрите ги слага в бурето и на следващия ден вече пие каквото е готово, няма да го чака я ... Мога да дам пример и с картофите, че ги вади на следващия ден, но ще вземе да се засегне, че го наричам чукча .. [-X
alex63 - специалист
naB4o написа:

А и за протокола, лайсните, който купувах бяха по 10+ лв парчето.... и без значение такава ли е или някъв миндил, цената беше уговорената.
И аз за "протокола", не съм влизала от месеци, но тук виждам са взимани отделни изрази и сравнения и се е получила интересна легенда-жълтинка!
"Лайсните" за които писах, че са по 80 стотинки, не зная дали се казват и лайсни, но майстора така им викаше и става дума за ъглите които се поставят на гипс картона при обръщане на прозорци след смяна на дограмата или по външните ъгли на стаите да не се наранява ъгъла при преминаване покрай него!А ако давате по 10 лева за едно надупчено парче алуминий огънато под прав ъгъл си е ваше решение и това е чест от обяснението ми за една дневна, а не баня, но явно легендата от 3 кила цаца в Черно море, се е получила 3 тона кит!
Хубава вечер!
tateto - напреднал
някои неща струват толкова , за колкото се продадът.
Keresteliev - специалист
tateto написа:
някои неща струват толкова , за колкото се продадът.
Не някои, ВСИЧКИ!

п.п. Едно нещо може да си го изработил, да си направил ремонт, да си оценил и т.н. за 100лв., Но като няма кой да ти даде повече от 82 лв. .... :sad:
Чираче - майстор
Keresteliev написа:
tateto написа:
някои неща струват толкова , за колкото се продадът.
Не някои, ВСИЧКИ!

п.п. Едно нещо може да си го изработил, да си направил ремонт, да си оценил и т.н. за 100лв., Но като няма кой да ти даде повече от 82 лв. .... :sad:
Дай примери...
tateto - напреднал
целият живот около нас е един крещящ пример,включително и трудът ни...
Keresteliev - специалист
Чираче написа:
[....
Дай примери...
Конкретизирай какви примери желаеш?

:sad:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Цени за ремонт на баня-аз ли не съм в час или се пошегуваха" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: