• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
plamen6703 - майстор
Като потребител на такива услуги мога да кажа, че това е приемлива цена. За три дни е невъзможно да се свърши нито по обем толкова много работа, нито като качество. Най-неприятното в случая е някой да се изживява като нормировчик на чужд труд :wink:
kozl - майстор
jekasus написа:
Как ти е цената на тоя грунт? - https://www.masterhaus.bg/bg/product/99 ... vi-p51-1kg
Струва ми се, че е по 3 спрямо други със същото качество. Изобщо тази е нахвалена фирма с цени по 2 и нагоре.
Чираче - майстор
Явно е, че съм много неудобен за майсторите.
iliya_i - майстор
Чираче написа:
Явно е, че съм много неудобен за майсторите.
Не, ти си неудобен с това, че си на всяка манджа мерудия!
И не допускаш, че някой може да си изкарва хляба с това, което умее.
Хайде да дойдеш, да ми направиш банята без пари :-D Е ще черпя една бира (малка).
jekasus - майстор
Чираче написа:
jekasus написа:

Чираче, това е макс 10 дена. Но това е Софето,
Питането ми не беше към теб...Що се пишеш на ощипана мома? Това е работа за не повече от 3 дни, при съвестна работа. а това прави дневна заработка от 600 лв. Представи си какво е за месец?
Ще повярваш ли, или смяташ, че се ебавам? Три дена няма начин - точка по въпроса.

Прикачен файл

IMG_0091.JPG

Прикачен файл

IMG_0117.JPG
Чираче - майстор
jekasus написа:
Три дена няма начин - точка по въпроса.
Това, че ти не можеш, не означава, че други не го могат.

Много сте ми интересни всички майстори. Майстори сте, признавам, но по прецакване на клиенти. :lol:
Chefo77 - майстор
Я, експертът по чуждо ценообразуване прецени, че една баня от-до се изкарва за 3 дни.
Ей, некадърници, какво се мотате по вашите обекти бре? Като не ви се работи, не си го изкарвайте на клиентите. Вместо да свършите работата за 3 дни, вие лъжете клиентите и умишлено завишавате цените, за да ви излиза надника. Не ви ли е срам поне малко ...
Преправяне на ВиК, грундиране, замазки, вграждане сифон, хидро, лепене стени, лепене подове, фугиране на всичко що е плочка, оборудване на банята ... Само откровен тъпанар, скаран с всички процеси, може да прецени, че всичко това може да бъде свършено за 3 дни.
Чираче - майстор
Я, още един отворко от гилдията.... Нека клиентите сами да преценят на кого да вярват.
jekasus - майстор
Чираче написа:
не означава, че други не го могат.
Могат, затова ти паднаха плочки от терасата.
chapara - майстор
Чираче, пак ли ти бе :проба: :проба: :проба: :проба: Вместо да ценообразуваш, идвай в Сф и хващай мистрията :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :-D :-D :-D
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Цени за ремонт на баня-аз ли не съм в час или се пошегуваха" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: