• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
naB4o - специалист
Аз сам изкъртих стария картон, окачен таван и махнах отпадъка. Майстора доизкърти пода и замазката му, с по-силния си къртач, извозването от трето лице 40-50 лв. Преправяхме ВиКто, с добавяне на канал за ВЦ и подмяна на сифони. Тръбите бяха пвц, но и тях сменихмв основно. След това замазки, картони, хидроизолации (2 бр различни бяха с една лента и една течна гума) Конструкция за вградено казанче, фаянс, теракот, лайсни, фугиране, праг за душ кабина (рязане + лепене) монтаж на смесители, казанче, бойлер, шкаф-мивка, горен шкаф, окачен таван спвц пана, изрязването им за осв. тела и последвал монтаж, както и кабели за горния шкаф. Подготовка за касата за алуминиевата врата и последвалото ѝ обръщане след монтажа ѝ. Щеше да дойде и да монтира и аксесоарите 6-7 на брой, но ги монтирах сам, понеже жената ги избира месеци наред, а не исках да го занимавам с дреболии.

Аз бях общака и помощника през тия две седмици. Ако не бях щеше да + няколкостотин лева примерно. Но предпочитах да съм там и при евентуален проблем да знам всичко, което е правено, как е правено и т.н.
plamen6703 - майстор
Явно някаква промоция си случил, но не всеки е роден с късмет като твоя :wink:
Не всеки би си причинил и това да стои и да си пази майстора. Като си ремонтирах банята оставих ключа на майстора да си гледа работата и с жената се изнесохме на вилата :-D
Знаеш ли какъв кеф е да се прибереш и да видиш, че ремонта е приключил, банята изчистена и готова за ползване и ти само да влезеш под душа :)
За това ти казах, че свят широк и пъстър :partyman:
wanderer - специалист
явно и ти си случил на майстор. защото вероятността като се прибереш или впоследствие, да откриеш, че си получил не това за което си платил също не е малка. ама всеки с криериите си. и с късмета си.
Chefo77 - майстор
И двамата сте късметлии, не се хапете!
kozl - майстор
Аве не е мноо по темата ама....
Гледам на входа залепена бележка: "Търся гараж под наем на разумна цена."
Каква ли ща да е разумната цена :? И си помислих, че:
Цената мое да различно разумна, според зависи от коя страна на разума се намира :-D
plamen6703 - майстор
Не само за гаражи можеш да видиш такава обява, има и за търсене на жилище по наем на разумна цена, за закупуване на малък икономичен и много запазен автомобил на разумна цена :-D Разбирай, че се търси нещо, ако може да е без пари или този, който го отдава /продава/ дори да почерпи, че му правиш услуга да го купиш /наемеш/ от него :cool:
ally - помощник
Здравейте, бихте ли споделили средни цени за монтаж на фаянс и гранитогрес за кв.м? Също така, цената включва ли грундиране и нанасяне на еластична фуга? После ще споделя защо питам и повече подробности, които може да дискутираме
рашкета - специалист
Фаянс под 20лв/м2 не, гранитогреса е нагоре и все пак зависи от размера и разни други неща. Подготовката си е отделно и е индивидуална за всеки обект. Аз лично фугирането го включвам в тея цени.
И не, това не са цени с материалите...ха ха ха
jekasus - майстор
Като допълнем работа по външни, понякога и вътрешни, ъгли, ниши, обръщанки на врати и прозорци, прагове и други подобни дреболии. И от тия/например/ 20 лв стават 30лв за м2.
chapara - майстор
jekasus написа:
И от тия/например/ 20 лв стават 30лв за м2.
Само :? Ми и бая повече :wink:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21

Тема "Цени за ремонт на баня-аз ли не съм в час или се пошегуваха" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: