• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
dokobg - специалист
не, не търся това


Купих си един Адакс 400w, дано да стане работата с него :-D
lupo06 - помощник
dokobg написа:
не, не търся това


Купих си един Адакс 400w, дано да стане работата с него :-D

Върши ли работа Адак-са че тръбва и аз да сложа нещо в банята?
Фитилчо - майстор
Супер слаб е 400 вата адакс, но зависи и от изолацията!
Аз имах само една МНОГО малка външна стена и си беше винаги студ в банята !
Много е зле
daywalker - специалист
В малка баня около 4 кв. м., мисля да ползвам ел. лира за отопление. Няма външни стени. Има изведени кабели на 3 места, мисля че са по 1кв. мм. Единия е до отдушника (за вентилатор), другите 2 са за осветление (бойлера ми е в друго помещение и няма пуснат кабел с по-голямо сечение) . Удачно ли ще е да ползвам единия от тях за контакт в банята, в който да се включва ел. лирата и евентуално дребни електроуреди? Естествено ще е максимално отдалечен от поддушовото пространство. Така ми остава един захранващ кабел за вентилатор + осветление на тавана и още един за огледало с вградено лед осветление.
fanti55 - напреднал
Колеги,темата дано е още активна! Има ли някаква философия за подово отопление е баня. Чувал съм,че при голям студ пука плочки. Банята е малка и е в къща с две външни стени (север и изток).
tanq222 - специалист
Все още не съм завършила ремонта вкъщи. Постоянно изникват нови неща, които трябва да правим. Чудя се с какво да отоплявам банята. Спрях се на тази лира http://www.gaudi-ds.com/product/3529/li ... ilnik.html , защото ми допада идеята със сушилката. Тъй като живея в апартамент и зимата е малко трудно да си суша дрехите,така би ми било много по-лесно и удобно.Мислите ли, че тази лира ще ми свърши работа и ще отоплява добре банята?
maistorcheto33 - специалист
Да, мисля,че ще ти свърши идеална работа, изглежда доста удобна, особено за хора, които живеят в апартамент.
daywalker - специалист
аз харесах такава алуминиева лира за баня, на ток. Мисля за малкия размер с 300 ватов нагревател, че ще ми свърши работа.

Изображение
  • 1
  • 2

Тема "Отопление за баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: