• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Фитилчо - майстор
Здравейте маняци на баните и такива, които правите сега бани :wink:

Виждал съм преди време едни плочки в Италия и сега тук се скъсах да обикалям и не успявам да ги намеря .

Плочките са тип прозрачни, по скоро полу прозрачни и огоре са целите на бели камъчета и фугата между тях е плу прозрачна, мисля си, че е епоксидна смола.

Камъчетатата са предполагам изкуствени, защото бяха почти еднакви на размер. Прерязани са през средата и отгоре плочката е перфектно гладка(имам предвид, не е релефна на камъчета)


Та не мога да намеря тези плочки, някой виждал ли е?
Фитилчо - майстор
Не, такива има навсякъде ....

Камъните са заляти в епоксидната смола и отгоре са перфектно гладки/шлифовани :? И са направени на плочки :rolleyes:

Камъчетата са бели иначе, да
Фитилчо - майстор
Не мога да ги отворя от тука :oops:

Трябва довечера от нас

Може ли скрийншот?

Благодаря

Трябват ми за душ кабината, ще са комбинация с черни и искам точно тези, затова толкова държа.
Едно време като ги видях, си казах, че ще имам точно такива плочки :-D
Фитилчо - майстор
Не, не е такова :goodman:

Каманиите са положени и подредени в епоксидна смола предварително и после са нарязани на филии през средата на камъните и се виждат отгоре белички и кръглички :shock: Около тях е епоксидна смола :|
Фитилчо - майстор
Направо ви затрудних с тези плочки :rolleyes:
chapara - майстор
Фитилчо написа:
Направо ви затрудних с тези плочки :rolleyes:
КамЪНѝе :lol:

Има и по проЗт вариант, без да те боли главата :cool:

Изображение

Изображение
Фитилчо - майстор
Баси вярно нямат намиране тия плочки ... :?

Чапаре, не ме радват тия плочки дет си постнал - иначе ще е точно така както ти го правиш с по ниска час на душ кабината. :)

Баси ще взема да пробвам да си направя това с камичетата и да ги залея с епоксидна смола :?

Обаче това е саморазливно/самонивилиращо, а аз искам да напоравя наклон към канала :?:
  • 1
  • 2

Тема "Плочки от епоксидна смола(мисля) и бели камъчета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: