• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
vesel - специалист
Да дам мнение и аз, ако някой друг се чуди :roll:
Имам алуминиево плъзгане в банята от години. Ако насилствено не повредите боята всичко е наред. Цената също е предимство.

Дотук с хубавото. Проблем е чистенето от варовикови и сапунени отлагания, играчка си е и отнема доста време. Друг недостатък е нуждата от смяна на колелцата на плъзгащите врати. От влагата и водата лагерите им се скапват. Не са скъпи, но си е работа.

Лично аз при следваща баня ще заложа на стъклото и ако има възможност - лентов сифон. Но всичко е въпрос на пари :-D
darakchiev - специалист
prascho написа:
В твоя случай имаш две панти. То стъклото е евтино, обковът е златен :). Аз исках параван с ширина 85-90см, който се чупи на две. С две думи пантите са четири.


Май нещо такова си гледал. http://www.keraglass.info/%D0%B4%D1%83% ... %D0%B0_4_1

Аз ще си правя такъв, само пантите стъкло/ стъкло на 360'
не мога да ги открия никъде. Иначе прегледах каталога на SISO
яка цифра.
darakchiev - специалист
stiv1961 написа:
В Кераглас нямат ли?
http://www.keraglass.info/galeriabg.php?GP=1&gr=2
В интерес на истината не съм питал дали продават отделно обков.
Във Варна имат дистрибутор, който предлага техни продукти, ама
като му дойде времето ще питам.
nikopld - помощник
vesel написа:
Да дам мнение и аз, ако някой друг се чуди :roll:
Имам алуминиево плъзгане в банята от години. Ако насилствено не повредите боята всичко е наред. Цената също е предимство.

Дотук с хубавото. Проблем е чистенето от варовикови и сапунени отлагания, играчка си е и отнема доста време. Друг недостатък е нуждата от смяна на колелцата на плъзгащите врати. От влагата и водата лагерите им се скапват. Не са скъпи, но си е работа.

:-D
6+...писнало ми е да сменям ролки на плъзгащи ал.врати в баня.Има панти за стъклени врати които се хващат било за трегера,било за стената (имитация на "модерните стъклени витрини")които работят без проблем в банята ,защото отсъства Автомата в пода.Друг е въпроса за вечното робуване на парцала за подсушаване на стъклото заради следите от капките които остават
Извинявам се,но ми се налага да сменя ролките на нашата врата,която е като тази от първата снимка.Купих си нови механизми,но незнам от къде да започна.Би ли споделил някой с опит как да направя смяната?
alex63 - специалист
рашкета написа:
Първите два са алуминиево двойно плъзгане с пълнеж от полистирол и са правени от дограмаджия.Третото е стъкло по поръчка ама е към 600лв.
....включвам се...
stridata - специалист
Здравейте! И на мен ми предстои изграждане на параван/преграда/ за банята. Ако е възможно за препоръка на фирми за поръчка за София?
ivailokrustev - специалист
Препоръчвам ти http://www.gaudi-ds.com/paravani-za-banya . Аз закупих всичко от този магазин и останах много доволен. Успех с избора на параван. Надявам се да съм ти помогнал.
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за параван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: