• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
nikolov333 - майстор
Неволята учи.. :partyman:
mgbagera - специалист
Имам едно питане относно пода. Ако искам плочките да са по диагонал то тогава как да тръгна от сифона с 4 плочки?

Гледах клипове в youtube как се започва лепенето по диагонал но все на подове без сифон. Някой ще каже ли какви са тънкостите или това е мисия невъзможна за човек с моя опит?
chapara - майстор
пет сеп 07, 2018 7:47 pmmgbagera написа:
Имам едно питане относно пода. Ако искам плочките да са по диагонал то тогава как да тръгна от сифона с 4 плочки?

Точно така :wink:
miliad - майстор
пет сеп 07, 2018 9:33 pmchapara написа:
пет сеп 07, 2018 7:47 pmmgbagera написа:
Имам едно питане относно пода. Ако искам плочките да са по диагонал то тогава как да тръгна от сифона с 4 плочки?

Точно така :wink:
:lol:
Е подскaжи де.
nikolov333 - майстор
Има една тънкост, че поради наклона плочките "затварят", но chapara да подскаже как става номера, че аз не съм правил диагонали у нас...
mgbagera - специалист
При наклон се започва от средата на стаята. Как хем от средата хем и от сифона да започна?
chapara - майстор
Няма среда, от сифоня, затварянето е незначително за такива размери на помещението при фуга 2,5 мм.

Изображение

Изображение

Изображение

, при диагонал същата работа :wink:
jekasus - майстор
Винаги се почва от сифона...
Диагонал -
Прикачен файл:
IMG_1404.JPG
Прикачен файл:
IMG_1405.JPG


А сифона трябва да е поставен там, че да има и визуална, и финансова и практична красота -
Това са обрезки от този под -
Прикачен файл:
IMG_1407.JPG
mgbagera - специалист
Как е по добре да го оставя? Под 45 или 90 градуса и как бихте ме посъветвали да го скрия преди да започна с пода ?
Аз си мисля да го иззидам с итонг и после да го облепя с подовите плочки :?

Изображение
Изображение
Изображение
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Тема "Питане за ремонт на бяня/премахване на боя и оранжеви петна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: