Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
nikolovvd - майстор
Ако не си правил секс в банята, никога няма да можеш да оцениш пространството. :-D
jekasus - майстор
Brigada написа:
jekasus написа:
Да, профили са.
Ако не ставам нахален, може ли да разясниш какви профили се ползват и по точно как става закрепването на стъклото към профила.
Със силикон ли се фиксира и достатъчно сигурно ли е, на снимките се вижда, че за фиксираното стъкло е захванато подвижното стъкло?
От горната страна неподвижното стъкло фиксира ли се с някаква разпънка или се разчита само на двата профила, този отдолу и този от едната страна?
Не съм запознат напълно - профили са алуминий със гумени или силиконови уплътнения.
Понеже тези стъкла са по поръчка със монтаж, не съм напрягал мозъка по повод дали на някое стъкло му трябва допълнителна разпънка...
jekasus - майстор
nikolovvd написа:
Ако не си правил секс в банята, никога няма да можеш да оцениш пространството. :-D
Ти ще я гониш из банята или ще .... :-D
chapara - майстор
jekasus написа:
Ти ще я гониш из банята или ще .... :-D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D
Andri01 - майстор
Във банята и с душ кабина,и без душ кабина става играта,стига да ти стане "играчката"!!
bugsbunni - специалист
Аз лично съм за душ кабината, пази банята суха, ако пък имаш студена баня ...... Единственото неудобство е, че там където се плъзгат вратите се зацапва и трудно се бърка там за почистване. Аз му хванах цаката с препарат за безконтактно миене на автомобили. А иначе ако не си 150 кила кабината си става екстра за забавления. :-D
Делян - специалист
Имам един познат, който е 150 кила. Той обяснява как се къпе в бани с душкабина, когато ходи на командировки - отваря вратите на кабината, вади си задника навън и така се сапунисва :lol: Но първо проверява дали е заключена банята :-D
Salvador - специалист
Не си слагай кабина. На втората година ще е в супер мизерно състояние, с клеясали релси, мухъл тук-там...може вече да има и нещо строшено ако е от по-евтините.
mgbagera - специалист
Аз реших да си направя кабинка само от стъкло с врата (нещо тип параван).

Продължете да обсъждате темата за да е в помощ и на други.
mitkogdzzz - напреднал
Salvador написа:
Не си слагай кабина. На втората година ще е в супер мизерно състояние, с клеясали релси, мухъл тук-там...може вече да има и нещо строшено ако е от по-евтините.
Повдигам доста стара тема с въпрос към тези който имат парна душ кабина. Образува ли се мухал и има ли такива с опция за самопочистване. Някой имат екстра озонова стерилизация, има ли полза в тази връзка от нея и към коя марка да се ориентирам. Има ли читави от китайските, че гледам повечето са такива ;)

Тема "За или против душ кабина ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: