• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
bleuetoile - специалист
нед юли 17, 2022 11:14 amESPACE написа:
Чистиш фугата, нагряваш с пистолет за горещ въздух яко, после като поизстине с вакуум лапа изваждаш плочката. Мажеш с C200 и залепяш отново. Фугираш и забравяш.
Много ти благодаря! Дано стане не много скъпо. Ще говоря с майстори, аз нямам тези инструменти и не ми се харчат пари за скъпи неща, които после така ще стоят.
MamaMy - майстор
Нали се сещаш, че ако някой истински майстор се навие да дойде за 4 плочки, трябва да ти дерне кожухчето с цена. Ако някой се навие от раз и не е скъпо значи е от пишман майсторите и ще се видиш в приключение. Най-добре запретни ръкави и си помогни сам за да ти помогне и господ. :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Странна история, с тези плочки
bleuetoile - специалист
нед юли 17, 2022 2:48 pmMamaMy написа:
Нали се сещаш, че ако някой истински майстор се навие да дойде за 4 плочки, трябва да ти дерне кожухчето с цена. Ако някой се навие от раз и не е скъпо значи е от пишман майсторите и ще се видиш в приключение. Най-добре запретни ръкави и си помогни сам за да ти помогне и господ. :)
Знам :cry:

Обаче съм ужасно зле с преценката как да разбера кой е майстор и кой с кавички.

Утре ще дойдат на огледи, съгласиха се 1. приятел на починалия мъж на братовчедка ми, който е слагал плочки в два техни апартамента, иначе е водопроводчик.
Предупреди ме, че много хора се оплаквали от него. :sad:
2. някакъв, уж спец, който работи в строителната фирма на мой приятел, ма те строят големи сгради, с мойте 4 плочки не знам, но предполагам има всякакви инструменти при тях
3. някакъв странен човек, препоръчан от фб, на който казах още да не идва, защото директно по телефона заяви, че трябва да изкърти всичко и смени основата и каналната тръба и всичко, защото всичко било прецакано щом плочки хлопали. Колко би струвало само работа за голяма баня 3х3 или повече: нямал идея като разкопават тогава можело да се каже?? Попитах 1к 2к 3к? Каза - о, повече ще е. По-добре да си купя лампа и вакуум сама, със фугиращи смеси, силикони, ц200, полиуретани, пердашки, гъби ит.н. и всякакви идиотщини, поне после ще ме е яд на мене си само... :sad:
Lutchezar - майстор
Направи видео как пльокат тези плочки.
И неподготвена не давай да ти разкопават банята!
Последна промяна от Lutchezar на нед юли 17, 2022 3:22 pm, променено общо 1 път.
MamaMy - майстор
Нямаш ли половинка или поне гадже да го ангажираш? Винаги ще му е полезно да понаучи нещо ново?
bleuetoile - специалист
нед юли 17, 2022 3:17 pmMamaMy написа:
Нямаш ли половинка или поне гадже да го ангажираш? Винаги ще му е полезно да понаучи нещо ново?
За съжаление, всички, които изобщо бяха склонни да държат дори отвертка починаха. Пък други мъже наоколо ме викат мен да оправям компютър или ключ за лампа, или си плащат на майстор, естествено.

Ще направя видео довечера като се прибера
Благодаря ви от сърце 💓 :rock:
ESPACE - майстор
нед юли 17, 2022 2:01 pmchapara написа:
нед юли 17, 2022 11:14 amESPACE написа:
Чистиш фугата, нагряваш с пистолет за горещ въздух яко, после като поизстине с вакуум лапа изваждаш плочката. Мажеш с C200 и залепяш отново. Фугираш и забравяш.
Не вярвам :? :shock: :cool:
Вярваш, невярваш все ми е тая. Аз нещо което не съм правил няма да седна да го пиша.
MamaMy - майстор
Значи слагаш да правиш една баница. Ама не икономична, а разхищаваща. С много яйца и сирене. Може и с ябълки и тиква :sabber: , но тя захарта много поскъпна пък може да случиш и на майстор диабетик. Та уговаряш се с майстора кога да дойде и я слагаш 10 минути преди това да се пече. Като стане майстора готов и рече да се разплащате му предложи бартер и готово :-D
Lutchezar - майстор
И майстори само под 100кг, иначе ще има още отлепени плочки :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Отлепени плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: