Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Ronin - специалист
Между другото и аз съм чупил на видима.....но по моя вина......пуснах му пара и се разтече отвсякъде.......след разглобяване и притягане на болтовете че се бяха отпуснали разните чаркове си работи без проблем.
Dansaver - специалист
Прав си, че си Китайските трябва много да се внимава - пробвах в къщи с една такава батерия и при стягане на ексцентрика ключа го смачка! Пък не съм толкова здрав. Затова залагам на Видима, но от по-скъпите серий - има разлика и между тях!
agj - майстор
Моя е подобен на този на снимката но не капе... а не иска да пуска топла вода !Извадих ръкохватката това под нея е ръждясало не знам като го напъна да го развивам дали няма шестограма да се заобли и после няма да може да се завие ...днес е недяля.... и не искам да рискувам да не останем без вода ... Някой имал ли подобен проблем и дали ще може де се ремонтира или ще трябва да купувам нова батерия!?
MaistorqgA - специалист
за джингифаиски не йелая да чувам в кухнята си направих наводнение , ако ме нямаше саштия ден незнам квоп штеше да стане,
nihonjin - специалист
Точно преди една година сложих китайски смесители на "Синхро" от 24 лв. Досега не са създавали проблем.

Тема "Китайски душ-батерии и батерии за мивка за баня и кухня?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: